Fotoclub Rotterdam kiest beste foto en dia van het jaar Reisvereniging Vers van 6t vat Sjoelbeker voor vierde maal naar J.van der Leij De Fotoclub Rotterdam heeft kort geleden de verkie zing georganiseerd onder haar leden van de beste foto en dia van het jaar 1985. Bij de foto's ging de eerste plaats naar Piet van Herwaarden. Zijn foto (een kleurenopna me) heeft een fabriekshal in Capelle aan de IJssel als onderwerp. De foto werd bekroond omdat de kleuren erg goed contrasteren en de compositie sterk is. Dit uit zich vooral in de trap. Bij de dia's won Bert de Wit. Zijn dia (eveneens een opname in kleur) werd gemaakt op de afsluitdijk op een zonnige dag. Het is een tegenlichtopname, sterk gediafragmeerd. Voor de 'dreigende lucht' heeft De Wit gebruik gemaakt van een randfilter. Onlangs heeft reisvereniging Vers van 't Vat haar jaarlijkse nieuwjaarsreceptie gehou den in de Raadskelder te Rotterdam Crooswijk. Zoals altijd was er veel animo om de dansvloer te betreden. De bingoronden waren zeer in trek, vooral omdat de prijzen zeer fraai waren. Tot besluit was de tombola een groot succes en de avond als vanouds gezel lig, vrolijk en geslaagd. Ongetwijfeld is de sfeer ook goed op 3 en 4 mei wanneer de jaarlijkse busreis van de reisvereniging plaatsvindt, met als bestemming Ame land. Op vrijdag 7 februari werd er weer gestreden om het sjoel kampioenschap van Bokma. De heer Jvan der Leijdie zich al drievoudig sjoelkam pioen van Bokma mag noe men, bereikte ook deze avond een prima resultaat. Al wist hij ditmaal pas in de laatste ronde de wisselbeker voor zich op te eisen. De tweede en derde prijs (een fruitmand) waren voor res pectievelijk de heer Brou wer en mevrouw Hempe- nius. Enkele rondjes bingo besloten deze gezellige avond. 22

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 22