RONDLEIDERS IN EIGENTIJDS KOSTUUM SOURCY PLOEG OOGST VEEL BEKIJKS Moderner en modieuzer is het nieuwe pak waarin alle rondleiders worden gesto ken Opvallend in de nieuwe outfit zijn de kleuren: grijs/ blauw in tegenstelling tot de groen/beige combinatie die de laatste twaalf jaar werd gedragen. Voor de heren is de keuze gevallen op een zogenoemde 'double breas ted' blazer en een grijze pan talon met omslagen. Onder de blazer wordt een licht blauw overhemd gedragen met een blauwe Heineken stropdas. De dames gaan in dezelfde kleuren gekleed met een blauw-witte Heine ken shawl en een lichtblauwe blouse. Omdat de nieuwe kleding meer op een kos tuum lijkt dan op een uni form, was enige.herkenbaar- heid toch gewenst. Dit is gevonden in een badge op de borstzak. De rondleiders (in totaal gaat het om zo'n kleine zeventig studenten die de rondleidingen door de produktiebedrijven verzor gen) zullen met ingang van januari in het nieuwe pak te bewonderen zijn. De heer J.P.A. van den Berg (43) van de gelijknamige drankenhandel in Woerden draagt de sport een warm hart toe. Dat zal ongetwij feld verband houden met de successen die hij in het verle den op de schaatsen heeft geboekt. Hij werd Neder lands kampioen bij de junio ren en was vijf j aar lid van de kernploeg, samen met Ard Schenk en Kees Verkerk. Zakelijke beslommeringen deden hem op 25-jarige leef tijd besluiten de schaatsen in het vet te zetten. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan. 10 jaar geleden stortte hij zich dan ook vol overgave op de wielersport; bij de amateurs, wel te ver staan. Vandaag de dag rijdt de heer Van den Berg met veel plezier toertochten. Dat gebeurt in gezelschap van een clubje goede bekenden. Het hele team is daarbij gekleed in een opvallend Sourcy wielertenue. De heer Van den Berg liet deze kle ding op eigen initiatief maken. "Vooral omdat de kleuren zo mooi zijn en zich prima voor dit doel lenen," zo vertelt hij, "en omdat ik Sourcy bronwater en wiel rennen een prima combina tie vind." Het vijftal wiele- renthousiasten trok in deze kleding veel bekijks tijdens ondermeer fietstochten in de Ardennen en in Limburg waar zij de route van de Amstel Gold Race reden. Op de foto poseren zij samen met Vrumona's product manager horeca G. Matthijs- sen en account manager horeca M. Sikking. Links staat de heer P. Versluis, rechts de heer J. van den Berg. Zittend van links naar rechts Mw. A. Versluis en de heren E. Willems en J. Schep. Wie belangstelling heeft voor deze Sourcy wie- lerkleding, kan deze bestel ling via Vrumona in Bunnik bij de heerT. Koldewijn, telefoon 03405-68267. De broek kost f 62.00, een shirt met korte mouwen f60,00 en een shirt met lange mouwen f64,00. 24

Vers van 't Vat | 1985 | | pagina 24