Golf-finale in familieverband Heinekenprijs uit Coebergh-handen op CHIO Voor de tweede achtereenvolgende maal vond dit jaar het 'Ouders-Kinderen golftoernooi' plaats. Een door ons concern geadopteerd evenement dat tot een van de groot ste in ons land mag worden gerekend in de golfsport. Na voorrondes bij de circa dertig Nederlandse clubs, werd eenzelfde aantal combinaties afgevaardigd naar de finale te Hilversum. Iedere combinatie bestaat uit een 'kind' (van welke leeftijd dan ook) met een van zijn ouders. Tijdens de finale behoorden ook ZKH Prins Claus en zijn zoon Johan Friso (op de foto in de rode trui) tot het deelnemersveld. Algemeen directeur J. van der Zee reikte na afloop van een spannende dag de prijs uit aan vader en zoon Meijer van Golfclub Geysteren. Zij kregen de door Heineken beschikbaar gestelde wisselpulTevens werd hen een aan tal prijsjes aangeboden uit het assortiment van reclame artikelen en relatiegeschenken. Een goed gevulde prijzentafel met Heineken artikelen was er ook voor de negen overige beste golfduo's. Veel beter dan bij eerdere rubrieken van het CHIO te Rotterdam, deden de Nederlandse springruiters het op 18 augustus tijdens de Grote Prijs van Rotterdam. Een prijs die beschikbaar was gesteld door ons concern. Wederom bleek echter geen zege weggelegd voor onze landgenoten. Na het verrijden van de barrage was het de jonge Engelsman Philip Heffer die uit handen van mevrouw E. Coebergh (echtgenote van de heer H.F.M. V Coebergh) de eerste prijs in ontvangst mocht nemen. Na \afloop van de wedstrijden vond een shownummer plaats met Romeinse wagenrennen. Een aantal ministers, die tot dan toe de wedstrijden hadden gadegeslagen vanuit de Heineken box op de sponsortri bune, bleek dit zeer aanlokkelijk te vinden. Zij verlieten hun gastheren, onder wie de heren Van Schaik en Coe bergh en namen plaats in zo'n Romeinse wagen. Zo vormden de ministers Ruding en Korthals Altes een duo, terwijl ook minster-president Lubbers met algemeen directeur Oostra gezamenlijk op Romeinse wijze het par cours aflegde. Tot grote hilariteit van de toeschouwers uiteraard. Evenals vorige jaren was Heineken ook nu bij het CHIO aanwezig met een grote stand in het drukbe zochte strodorp. 29

Vers van 't Vat | 1985 | | pagina 29