4 deze groep om het ook te leren! Een afscheidsdiner in Vlijmen besloot deze beide dagenOp 4 j uni was het de heer P.D. van der Werff, twee dagen later was het de heer Breedijk, die hier het woord nam om namens alle oud-mede- werkers te bedanken. Uit hun woor den bleek de waardering voor het feit dat de directie het mogelijk maakt dat nog steeds jaarlijks deze bustochten voor de oud-medewerkers worden georganiseerd. 'Leuk en gezellig' waren ook de reac ties van de passagiers van de bussen die van een Heineken-, Amstel- of Pepsi- vlag waren voorzien. Dat gaf aan dat het de oud-medewerkers van Amster dam en Bunnik (foto's 5 en 6) waren die naar keuze op 5, 6 of 7 juni weg 5 waren geweest. Op alle drie dagen bracht men eerst een bezoek aan het Burgers Dierenpark in Arnhem. Daar vertelde directeur Anton van Hooff, bekend ook van zijn praatjes in het televisieprogramma 'Ja natuurlijk', op boeiende wijze over het ontstaan en de functie van dierenparken. Daarmee gaf de heer Van Hooff ook antwoord op een aantal vragen, die waren gesteld in de van tevoren uitgereikte quizfor mulieren. Na een wandeling door de 'gewone' dierentuin, vond ook een rondrit per safaritrein plaats door het bijbehorende safaripark. Omdat was geregeld dat de dieren pas zouden wor den gevoederd na het bezoek van deze oud-medewerkers, liep een groot aan tal dieren klaarwakker rond in het park. Nadat de oud-medewerkers zelf hadden gegeten, ging de reis via de Zevenheuvelenweg verder naar Nij megen. De groep van de eerste dag bezocht daar de Heilig Land Stichting, een bosrijk gebied waar het Palestina van vroeger was nagebouwd. Op de twee overige dagen werd een bezoek gebracht aan het Afrika Museum, ook in Nijmegen. Hier was onder meer een echt Afrikaans dorp te bezichtigen. Aan het einde van de dag parkeerden de bussen in Berg en Dal waar het gezelschap werd verwacht voor het diner-dansant. Het Katholieke Univer- siteitsTrio zorgde er voor dat het diner inderdaad 'dansant' kon plaatsvinden. Het was al ver in de avond toen de bus sen allen weer hadden gebracht bij de plaats waar ze 's ochtends waren opge stapt, in Amsterdam of in Bunnik. 15

Vers van 't Vat | 1985 | | pagina 15