AMSTERDAMS PERSONEELSFEEST Op 8 december werd het personeelsfeest voor de Amsterdamse mcderwerk(st)ers en hun introdu- cé(e)s gehouden. Voorde tweede achtereenvolgende maal vond dit plaats in de door reclame service gezel lig ingerichte zalen van de Inkoopcombinatie Nederland. Het loop- zit- en dansfeest was geformeerd rond het optre den van drie bekende Nederlandse sterren. Anita Meyer beet onder grote belangstelling het spits af, waarna Saskia en Serge volgden. Tenslotte bracht Lee Towers de feestvier ders in vervoering. Alle drie werden op geweldige wijze ondersteund door het orkest Sonny-Boys. Tussen de optredens van deze artiesten in, kon men in de diverse zalen genieten van de muzikale tonen van andere musici als het kwartet van Frans Poptie, het trio Windmill, dansorkest Pancake en chansonnier Albert van Amstel. Ook de geïnstalleerde minikermis trok veel belangstelling. Daarbij bleek duidelijk dat het bekende televisiespelletje van Ted de Braak -het opvangen van vallende stokken- in werkelijkheid veel moeilijker is dan men vanuit zijn luie T.V.-stoel zou denken. Weerstond men de verleiding zijn geluk in het Casino te beproeven, dan kon men kennisma ken.met de kunsten van tafelgoochelaar Tommy Wonder. Ook met de discoliefhebbers was rekening gehouden: zij konden terecht bij disco Libra. Aan het einde van de avond kregen alle ruim 1100 feestvier ders bij het verlaten van het pand een fles wijn mee van de personeelsvereniging, zodat ook thuis nog eens aan het feest kon worden teruggedacht. 20

Vers van 't Vat | 1985 | | pagina 20