r.vi •V w. A N M M M M t HUWELIJK Amsterdam W. Nieboer (technische dienst) met mw. J.M.L. Alberts Den Bosch Mw. J.H. Stupers (interne dienst) met J.H. Toelen M.M. Ruys (gistkelder) metmw. J. A. Muzyka Bunnik Mw. G.C.M. Pape (financiën) met G. Adelerhof Horecagebieden J. Rijzinga (expeditie, Groningen/ Friesland/Drenthe) met mw. C. Nijssen Zoetermeer L.J.M. Winkelman (administratie) met mw. I. Monte Zoeterwoude A.C.M. Bouwmeester (magazijn en intern transport) met mw. M. Labordus Mw. A.M. Wielders (centraal secretariaat) met T.A.A. v.d. Meer N.J.R. Kneepkens (physieke distributie Nederland) met mw. C. Leimena GEBOORTE Amsterdam Jantine A.M., d.v. J. Erfman (kelders) Den Bosch Martinus L., z.v. L. Weber (verpakken) Kevin P.M.J., z.v. J.H. van Wanrooy (verpakken) Johan, z.v. J.A.M. Westerhout (verpakken) Bunnik Linda, d.v. H.E.J. Hendriks verpakken Horecagebieden Joyce, d.v. C. Beijnes (C.T.D., Noord-Holland Nadia M., d.v. M. Ahmad (magazijn, Rotterdam) Roelie, d.v. mw. N. Wormsbecher- Hoefakker (secretaresse, Noord- Holland) Sharon C., d.v. R.R. de Kom (administratie, Amsterdam/Utrecht) Michel, z.v. D. Koolmoes (expeditie, Noord-Holland Zoetermeer William, z.v. mw. R. Straver-Heijgen (verkoop binnendienst) Zoeterwoude Adiel Z., z.v. M Ashraf (bottelarij) Haret, d.v. D. Sepici (bottelarij) Kim, d.v. A. Vervoorn bedrijfskantine Jos, z.v. R.G. Mulder (plaatselijke administratie) Michael, z.v. mw. J. Nievaart-Verbaan (plaatselijke administratie) GESLAAGD Amsterdam G.K. Burgers (elektrotechniek) en G. van Kooten (meet- en regeltechniek) voor de leergang Micro-computer, cursusdeel UB assembleertaal en EO techniek. Den Bosch H.P. Kappen (mechanische werk plaats) voor TA TIG-lassen beginners en TD TIG lassen-gevorderden. Voor curcus Samenwerken met de computer (H.A.G.): de dames E.H.A. Henskens-Koolen, M. Kweens, A.J.M. de Groot en de heer J.G.A. Elands (allen: technische dienst alge meen); W.T.P. Ritmeyer, A.H.G. v.d. Eisen en G.F. Weber (centraal maga zijn)-, H.J. de Wit en de dames F.M.C. Zoon en F.H.L. v.d. Donk (bedrijfs bureau)-, M.L.J, van Heck, J.A.C. de Groot en M.T.H. van Korven (intern transport)-, C.G.J. de JongenH.A.D. Sars (kwaliteitsdienst)-, M.J. Weyers (verpakken). Voor COLO bijscholingscursus voor praktijkopleiders: C.J.M. Bekkers, P.J.J. van Besouw, A.J.M. Goos, P.A.A. de Groen, J.A.B.M. Knippen, J.H. van Linder, W.A.M. van Lindt, P.J. de Munck en C. van Selm (allen: verpakken)-, J.P.H.M. Sieliakus, H.A.M.J. v.d. Velden en J.J. Kastrop (legkelder); K.G. Broeren (mechani sche werkplaats). Voor Pascal, Manipulatie van uit draaien van P.L.C.-programma: L.M. Harinck, A.L.C.A. de Kok en C.A.G.M. van Vliet (technische dienst); C.J.J. Berkhout (besturings werkplaats); D.J.M.H. v.d. Biggelaar en H.M. Quivooy (technische dienst brouwen en energie); W.A.A.M. Leytens en L.P.M. van Rooij (techni sche dienst verpakken en opslag). Voor magazijnbeheerder (EVO): H. van Gendt, H.J.W. Jansen en A.J.W. van Maanen (intern transport). Bunnik M.W. de Soet (marketing onderzoek) voor het examen Marktonderzoek NVM-B. Mw. H.G. Posno (interne dienst) voor het diploma machineschrijven. Horecagebieden A.S. Heidoorn (administratie, Noord- Holland) voor Inleiding elektronische informatieverwerking. Zoeterwoude Voor de cursus 'smeertechniek': P.J. de Bruin, A. Sneijders, P.J.M. van Eeden, F.H.J.M. Laan, W. Kouwenoord, C. van Schie, L.H. Mosterdijk, F.D. van Valk, J. Vis en A.N. v.d. Leede (allen: storings dienst). Voor de cursus NH3-Koeling: C.A. Bouwens, J.D. Erkelens, H.C. Gerbes, W. van Marwijk (storings dienst); A.N. van Duyvenvoorde, A. Visser, H. Th. Wansink, J.W.M. Westerbeek en E. van Westrienen (mechanische werkplaats); J.A. Slootstra en H.M.F. Muschner (ener gie dienst). Voor de Beroepsleergang voor oplei ders: G.J.M. Groenendaal (revisie). OVERPLAATSINGEN A/MAU Naar A/Hel: M.B.A. Bernoussi, H. Aghrib, H.G. Sweet, D. Epskamp, K.M.G. v.d. Velde, J. Koster, L. List. ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam S. Akkoc (bottelarij) N.T. Spellacy (bottelarij) K.B. Tromp (bottelarij) D. Jordan Saez (bottelarij) J. Parra Benitez (bottelarij) J. Curras Sabajanes (bottelarij) F. Camacho Parra (was- en schaftlo kalen) J.A. Viudez Fernandez (bottelarij) J. Garcia Garcia (intern transport) J.A. Camacho Benitez (bottelarij) A. Portela Sabajanes (bottelarij) A. Calvo Justo (intern transport) C. Arno del Arno (intern transport) D. Garcia Garcia (bottelarij) A. Martinez Reverte (bottelarij) S. Leotte Dominguez (bottelarij) M.A. Barreiro Barreiro (intern trans port) M.A. Mouzo Vieites (bottelarij) J. Parra Martinez (bottelarij) B. Bonillo Fuentes (kelders) G. Garcia Perez (kelders) J.M. Bedoya Mourente (elektrotechni sche werkplaats) J.R. Suarez Martinez (bottelarij) A. Ramos Furones (bottelarij) E. Rey Leal (bottelarij) A. Peiro Garvia (intern transport) F. Sisa Diaz (bottelarij) J. Romero Moreno (bottelarij) J. Vicente Bello (bottelarij) J. Banos Aviles (bottelarij) L. Navarro Alcazar (bottelarij) F. Perez Cayuela (bottelarij) J. Duarte Garcia (bottelarij) J.A. Parra Perez (bottelarij) G. Artero Garcia (bottelarij) J. Ortuno Martinez (intern transport) A. Puime Dominguez (bottelarij) Den Bosch H.P.J. Borer (verpakken) Horecagebieden Mw. M.B.I. Frauenrath-Creusen verkoop, Groningen/Friesland/Dren the) Mw. N. Wormsbecher-Hoefakker (se cretaresse, Noord-Holland) Wordt vervolgd op pag. 26 22

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 22