Proef met nieuwe vrachtwagen voor drankenhandels Personeelsfeest Amsterdam in kerstsfeer -Meer laadgemak- Op 18 december zal het personeelsfeest worden gehouden voor de medewerkers van de vestigingen A/Hel, AAVet, A/Bul en de horecagebieden Amsterdam/Utrecht en Noord-Holland. Het feest vindt plaats in het gebouw van Inkoopcombinatie Nederland N.V. (tegenover het Confectiecentrum), Delflandlaan 4 in Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Einde: 01.00 uur. Welke artiesten zullen optreden op 18 december zal nog even een verrassing blijven. Het zal in ieder geval een gezellig loopfeest -met voor elk wat wils- worden in de kerstsfeer. Bij de concerndrankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan in 's-Herto- genbosch werkt men sinds kort met een nieuw type vrachtwagen dat beter berekend is op de distributie in de binnensteden. De vrachtwagen heeft een zogenaamd verdiept chassis waardoor het laden en lossen verge makkelijkt wordt. Doordat de laad vloer niet onderbroken wordt kan de Hierbij afgebeeld het, in Vers van 't Vat 6/1982 ontbrekende ondernemingsraadlid van het horecagebied Rotterdam, de heer F. Sweben. wagen van één kant worden gelost. Dat is juist in de binnensteden van belang: de chauffeur kan vanaf de trottoir-kant de gehele wagen lossen, hij hoeft niet meer een deel van zijn lading van de straatkant af te pakken. Het nieuwe type vrachtwagen is door Heineken in samenwerking met DAF ontwikkeld. Na de proefperiode, die tot begin 1983 zal duren, zal beslist worden of dit type vrachtwagen op grotere schaal zal worden ingevoerd. 15

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 15