Storingsdienst draagt 'steentje' bij Heineken Roeivierkamp Een ploeg storingsdienstmede werkers uit Zoeter- woude vroeg zich bij het herhaald lezen van berichten over milieuvervuiling af wat zij er zelf aan konden doen om het milieu schoon te houden. Voor ploeg 85 van de storingsdienst was een oplossing snel gevonden: in plaats van plastic koffiebekers gebruiken zij voortaan stenen mokken. Door over te stappen op de goede oude mok worden per jaar circa tienduizend plastic bekers bespaard, zo becijferden zij. Traditioneel luidde de Heineken Roeivierkamp in het weekend van 21 en 22 maart het roeiseizoen in. Het was voor de negende maal dat dit evenement, dat altijd op een groot deelnemersveld kan rekenen, plaatsvond. De Nereusploeg won deze door harde wind geteisterde Roeivierkamp, waarbij Heineken aanwezig was met een jury wagen, vele vlaggen en spandoeken en uiteraard de nodige tappunten. Ook een van onze medewerkers, Erik Kraak (werk zaam bij de afdeling marketing onderzoek in Zoeterwoude) nam aan deze wedstrijd deel. Hoewel minder fortuinlijk dan vorig jaar (toen won hij vier wedstrijden) wist hij met zijn ploeg bij de lichte heren acht de 2.500 meter en de vijf kilometer te winnen. Kraak is lid van de Amstel, maar speciaal voor de Roeivierkamp was een ploeg geformeerd bestaand uit vier verschillende verenigingen. Op de foto ziet u hem als derde van achteren. Als u het net als Erik Kraak leuk vindt een Heineken acht te formeren, kunt u contact met hem opnemen, tel. (071-81) 5041.

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 28