r.v i i HUWELIJK Den Bosch A.J.H. Maas (intern transport) met mw. J.P.H. Smies H.E.M. Huibertse (intern transport) met mw. C.H.M. van Hulten Bunnik B.J. van On wezen (inkoop) met mw. H. Th.Lieberwerth Horecagebieden G.L.M. v.d. Werken (expeditie, Utrecht) met mw. S.A.A. Aeckerlin Zoetermeer S.C. Nauta (drankenbereiding) met mw. A. Barzilaij Zoeterwoude Mw. J.M. Rijsdam (kantoor kantine) met F. Overdijk J.F.W.M. Wentholt (H.A.G. hore- ca-service) met mw. M. van Aart M. BI ijleven (consultants diversifi caties) met mw. J. Brusse A.G.F. van Leeuwen (proefbrouwe- rij) met mw. C.J.M. Galama B. Vaandrager (planning control Nederlandmet mw. L.J. Nieuw- land H. de Jong (magazijn en intern transport) met mw. M.G.C.M. van Galen (plaatselijke administratie) A. Plug (bottelarij) met mw. G.E. Hoevenaar N.G.J, van Doorn (kwaliteitsdienst) met mw. A.M. van Fruchten GEBOORTE Den Bosch Björn, z.v. W.M. van Gool (leg- kelder) Kelly, d.v. K. van Marion (bouw kundige werkplaats) Remco, z.v. F.C. van Drunen (bottelarij) Kim, d.v. J.G. v.d. Wiel intern transport) Hendrik, z.v. A. ten Bokkel Huinink (brouwen) Davy, z.v. C,H.A. Zaunbrecher (bottelarij) Jan-Willem, z.v. A.V. Kievit (gist- kelder) Kees, z.v. J.G.A. den Ouden mechanische werkplaats) Terence, z.v. A.F. Visser (bottelarij) Bunnik Jamal, z.v. M. El Hannouche (bottelarij) Bart, z.v. P.B. Maters (bottelarij) Horecagebieden Lianne G.M., d.v. R. Kool (expeditie, Amsterdam) Johan, z.v. H.R. Elema (magazijn, Groningen/Friesland/Drente) Marina E., d.v. mw. M. Admiraal- Veldman (secretariaat, West-B ra- bant/Zee land) Patricia, d.v. A. Bolt (expeditie, Groningen/Friesland/ Drente) Sabina V.H., d.v. mw. H. Hoogendijk-Heskes (administra tie, Den Haag) Angelique, d.v. J.A. Visser (ex peditie, Rotterdam Adrianus A., z.v. A.A. Rijnbeek (verkoop, Amsterdam) Roy M.J., z.v. W. Verstegen expeditie, Midden-Brabant) Zoetermeer Patricia, d.v. J.J. Smits (dranken bereiding) Zoeterwoude Richard D.C., z.v. G.E.A. Fruit- man (centraal tekeningen archief) Steven, z.v. J. de Roos (voort gangscontrole emballage) Mireille A.J.d.v. mw. A.A. Tromp-Semeleer bouwburo Arjen z.v. mw. J. Gideonse- Pelster (centraal tekeningen archief) Paul, z.v. E.J. de Geest (technische opleidingen) Matthijs L. z.v. C. van Elk (physieke distributie Nederland) Marjolein, d.v. W.W. Wijnands (bewaking) Léonard C., z.v. R. v.d. Bor (storingsdienst) Jeremy D., z.v. P.P. van Zeyl (storingsdienst) Leendert, z.v. L.C. v.d. Plas (intern transport) GESLAAGD Amsterdam R. Fokkens portiersvoor het diploma Beveiligingsbeambte A; A.J.J. Hoogeveen (portiers) voor het diploma Beveiligingbeambte A; Den Bosch Voor het diploma Brandwacht 2e klasse zijn geslaagd: T.M. de Boer (intern transport); F.T.J.M. Du- moulin (intern transport); E.H.A.M. van Geffen (legkelder); W. Schildhuis intern transport); L.H.M.J. te Wal vaart (bottelarij); G.A.P. v.d. Wijst (bottelarij); W.G.J.M. van Zon (intern transport Zoeterwoude Voor het E.V.O.-diploma Algemene Verladers en Eigen Vervoer Organisatie) zijn geslaagd: J. Boesaard; A. Houmanie; J. Scheerhoorn; P.W. Dreef; J. Boskeljon; M.B. Roberts; R. Mes; C.H.M. Engelhart; J.A. Zoete melk; G.J. v.d. Willigen; R A. Droog; J. Oudshoorn; L.J.J. Brou wer H. van Santen; A.B. v.d. Ree; J.C.M. Groenewege; J.W. Allaart; J. Calkhoven; J. A.M. Bouwmeester; J. C. van Santen (allen zijn werk zaam bij de afdeling magazijn en intern transport). ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam A. Karaköse (bottelarij) F.J. Hazes (bottelarij) R. Fokkens (portiers en bewaking) G.J. Vianen (bottelarij) Den Bosch H.M.J.H.E. van Gulik (intern transport) W.F. van Marle (opleidingen) P.J.Th.M. Haans (technische dienst) Mw. C.G.M. Lommers-Wilhart (interne dienst) J.M.J. Peulen (brouwen) Mw. M.P.G.M. Muytjens-van Ros malen (plaatselijke personeeldienst) Mw. Th.C.G.M. Voets-Stoffelen 22 bedrijfsbureau C.L.M. Eekels (verpakken) C.A. Denie (intern transport) Mw. J.G.E. Hoogeveen-de Graaf (technologische dienst C.J.P. Rijkers (verpakken) J. Schuurkes (brouwen) J.A.A. v.d. Vossenberg (verpakken) B.A. Ammarsing (verpakken) L.J.A.M. Boel (plaatselijkeperso neelsdienst) Horecagebieden A.A.P. van Nobelen (expeditie, Amsterdam) J.H. van Houten (magazijn, Den Haag) Zoeterwoude H. de Regt (technische opleidingen) Mw. J.M. Spoor-van Beek (beheer onroerend goed) B. de Jong (centraal magazijn) OVERPLAATSINGEN A/MAU F. Koerts naar A/Bul W. Buising naarZ/Wou E.D. Veen naar H/Bosch Th. Bulte naar A/Hel H.E.H. Gieling naar Bunnik J.G.M. Pijpers naarZ/Wou J.M. v.d- Sluis naar A/Hel F.J. Kristel naarZ/Wou M. Löwenstein naar A/Bul J.W. Prins naar A/Bul R. Laarman naar A/Bul J. Speijdel naar A/Bul A.J.W. Hasebos naar A/Bul P.G.A.M. Koedooder naar A/Bul H.H. Vrolijk naar A/Bul H.M. Allewijn naarZ/Wou A.J. Wolters naarZ/Wou BUITENLAND Periode: 27-02-1981 t/m 02-04-1981 Heineken France S.A. - Frankrijk Op 6 maart is de heer B.A.A. Brandt teruggekeerd uit Straatsburg. Inmiddels is de heer Brandt op 30 maart naar Kisangani gereisd om de functie van Coordinateur Services Techniques te vervullen. Op 27 maart is de heer J.D. Verwey uit Straatsburg teruggekomen. Dreher S.p.A. - Italië Als correctie op datgene vernield in Vers van 't Vat 1/81 is de functie van de heer J.J. de Winter niet Installation Specialist, maar Installation Manager. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad Op 6 maart 1981 is de heerT.A.M. Krebbeks in het huwelijk getreden met mw. A. Charles. Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra Leone Op 13 maart is de familie E.R.Q. van Tilburg uit Freetown terug gekeerd. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 3 maart vertrok de heer J.J. ten Hoor met zijn echtgenote vanuit Lagos naar Nederland, ruim op tijd voor de geboorte van hun zoon Jan Pieterop 11 maart. De familie C.E. Langstraat vertrok

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 22