10.000e brouwsel in Den Bosch Nieuwe ruimte voor extern transport afdeling Op dinsdag 29 december werd in de vestiging Den Bosch het 10.000e brouwsel van 1980 vervaardigd. In de brouwzaal, waar bedrijfsleider ir. C. Scheltema het startsein voor de storting van de grondstoffen verrichtte, schonk men aandacht aan dit heuglijke feit. De heer Scheltema sprak hierbij de hoop uit in het volgend jaar deze mijlpaal begin december te zullen bereiken in plaats van op het randje van de jaarwisseling. De extern transport afdeling in Zoeterwoude heeft maandag 26 januari haar intrek genomen in een nieuwe kantoorruimte. Oorspronkelijk was de extern transport afdeling ook gehuisvest in het kantoor achter de poortcontrole op het brouwerijterrein. Door uitbreiding van het aantal medewerkers was een grotere behuizing noodzakelijk, zodat de onderafdeling export (extern transport is gesplitst in binnenland en export) al ruim een jaar geleden in een noodgebouw werd gehuisvest. Dit onderkomen, heeft de laatste drie maanden ook de afdeling binnenland onderdak geboden. In januari was de verbouwing en uitbreiding van de bestaande ruimte, die drie maanden in beslag heeft genomen, afgerond. De elf medewerksters en medewerkers van de afdeling hebben nu in de grote ruimte een goede werkplaats gevonden. Onder leiding van de heren G. C. de Lange (chef extern transport), J. A. J. A. van Rooi jen (le medewerker binnenland) en E. H. Baars (le medewerker export) zorgen de ordertelefonistes, terminalistes, de vrachtprijscalculatrice en de voorraadbewaker ervoor dat drankenhandels, grossiers en agenten in het beleveringsgebied Zoeterwoude hun bestellingen tijdig in huis krijgen. Oude (losstaandgebouw rechts) en nieuwe behuizing op de foto het voorste gedeelte van het donkere gebouw) van de extern transport afdeling. Geheel links bij de slagboom de poortcontrole. Door de dubbele wanden en geluidwerende ramen kunnen de medewerk(st)ers rustig werken in de nieuwe ruimte.

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 10