GEPENSIONEERDEN OP STAP Oud-medewerkers van de Van der Helststraat: nog niet te moe om te dansen Het was druk bij de Beekse Bergen door de komst van oud-medewerkers van de Mau- ritskade In de afgelopen periode zijn er bus tochten georganiseerd voor de oud medewerkers van diverse vestigingen. Als eersten gingen de Bossche gepen sioneerden een dagje uit op 28 mei. Roosendaal, 's Heerenbroek en een tochtje per veerpont naar het Zeeuwse Sluis stonden op het pro gramma, waarna men 's avonds via Bel gië terugkeerde naar de brouwerij om daarte dineren. Voor de Amstel gepensioneerden uit Amsterdam was het jaarlijkse uitstapje gepland op 5 juni, terwijl de Amster damse Heineken gepensioneerden en de oud-medewerkers uit Bunnik een dag later aan bod kwamen. Beide groe pen bezochten het Safaripark De Beek- se Bergen, waar men met veel plezier de loslopende dieren bekeek. Na de Drankje vooraf voor de gepensioneerden uit L Brabantse koffietafel volgde een rit door de prachtige Betuwe. In Bunnik kon men tenslotte naar hartelust dine ren en dansen. Ook de deelnemers aan de bustocht voor oud-medewerkers uit Rotterdam, Zoetermeer en Zoeterwoude op 12 juni bezochten na de Brabantse koffietafel Safaripark De Beekse Bergen. Voorts kreeg men de gelegenheid in het Auto- tron te Drunen oude automobielen van dichtbij te bewonderen. In Nieuwkuyk was voor hen een gezellig diner dansant georganiseerd, dat bij allen zeer in de smaak viel. De perfecte organisatie en de opgewek te stemming van de deelnemers hebben ervoor gezorgd dat iedereen deze da gen als geslaagd beschouwt en met spanning naar volgend jaar uitkijkt. n Bosch Ook de dames uit Rotterdam, Zoetermeer en Zoeterwoude waren erg geïnteresseerd Dieren op 5 milimeter afstand 12

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 12