BIERTAP WEDSTRIJDEN IN ITALIË SKIKAMPIOEN SCHAPPEN IN PEDAVENA Voor de tweede maal zijn er in Italië nationale biertapwedstrijden gehou den. Dit jaar vond de finale plaats in Milaan. Onder grote belangstelling van radio, t.v. en pers trachtten twintig finalisten een zo goed mogelijk Heineken biertje te tappen en te serveren. Na een spannende strijd werd de heer Gabriele Gislon barman van het jaar 1979. Hij won hiermee een weekend voor twee personen naar Nederland. Op de foto ziet u de winnaar met echt genote, geflankeerd door de jury. Ge heel rechts staat drs. A. Oostra, general manager van Dreher en geheel links ziet u de heer L. Hendriks, technical manager van Dreher. Bralima S.A.R.L. - Zaïre De heer C.L.A. Peterse is op 17 januari naar Kinshasa gereisd, waar hij is aangesteld als Chef d'Agence Intérimaire. De familie F.N. Glavimans is op 19 februari voor verlof uit Kinshasa vertrokken. De heer G.J.M. Konincks is op 28 februari met zijn vrouw naar Mbandaka vertrokken. Hij zal daar de funktie van Chef Entretien ver vullen. Malayan Breweries Pte. Ltd. - Singapore De heer A.P.M. van Loon is op 3 maart naar Kuala Lumpur gegaan om daar gedurende 6 maanden als Trainee-Engineer te gaan werken. Heineken Oceania Pte. Ltd. - Singapore De heer J. van de Merbel is op 9 februari uit Singapore terugge komen. P.T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië Op 1 februari vertrok de familie B.W. Sarre naar Surabaya. Aldaar zal de heer Sarre de funktie van Brewery Manager vervullen. Cerveceria Vegana S.A. - Sto Domingo Nadat de heer L. van der Male op 14 februari uit Angola is terug gekeerd, is hij op 7 maart naar La Vega gereisd om als Installation Specialist te gaan werken. Windward and Leeward Brewery Ltd. - Windward Islands Op 14 februari 1980 is te Vieux Fort Caroline, dochter van de heer en mevrouw L. Teule geboren. In de omgeving van de brouwerij te Pedavena (Italië) werden op 6 januari skikampioenschappen georganiseerd, die gesponsord werden door Heineken. 270 deelnemers maakten gebruik van de met Heineken vlaggen versierde piste. Ook van 3 tot 9 maart was Heineken met spandoeken en vlaggen op de Italiaan se skipiste vertegenwoordigd. Op deze dagen vonden namelijk de nationale universiteits skikampioen schappen plaats. Bijna het gehele nationale Italiaanse skiteam nam aan deze wedstrijd deel. Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra Leone De heer H. dd Goederen is op 7 februari 1980 teruggekeerd naar Freetown, na in Nederland vanaf 24 januari 1980 verlof genoten te hebben. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 20 februari is de heer W. Kool naar Lagos teruggereisd. De familie C.P. Westra is op 8 februari naar Lagos vertrokken. De heer Westra zal daar de funktie van Engineering Project Manager ver vullen. Brasseries du LogoneS.A. - Tsjaad Na het verlof hier te hebben doorgebracht vertrok de familie J.H. van Mameren op 8 februari weer naar hun standplaats N'djamena. De heer T.A.M. Krebbeks is op 9 maart naar Moundou vertrokken. Hij zal de funktie van Chef de Production gaan vervullen. 19

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 19