Tb/cEA/- £h/KL£üft WBP9TRÜ Hoge beloning voor C.A.Maas Het heeft erg lang geduurd, maar hier is dan eindelijk de uitslag van de teken- en kleurwedstrijd voor de jeugd, die in het Kerstnummer van Vers van 't Vat werd uitgeschreven. De redactie biedt hierbij graag allen, die zo lang hebben moeten wachten, haar verontschuldigingen aan. Alle kinderen, die aan de wedstrijd hebben meegedaan zullen een leuke Jean Pierre van der Geld verrassing thuisgestuurd krijgen. De winnaars in de drie groepen hebben al bericht ontvangen en kregen hun prijs per post. In de eerste groep, tot en met acht jaar, werd winnaar: Jean Pierre van der Geld uit Den Bosch. Eugenie van Gooi uit Tilburg werd door de jury in de tweede groep, van negen tot en met elf jaar, als beste aangewezen. In Eugenie van Gooi de derde groep, van twaalf tot en met vijftien jaar, kwam Ruud van de Kallen uit Den Bosch als eerste prijswinnaar uit de bus. Het totaal aantal inzendingen was 96 en het was duidelijk aan de tekenin gen te zien dat een ieder veel zorg en inspanning aan zijn of haar inzending had besteed. Ruud van de Kallen De heer C. A. Maas is als bankwerker monteur werkzaam in de afdeling me chanische werkplaats te Den Bosch. De heer Maas stelde voor een slijt vaste laag aan te brengen op de assen van klaringskuipen, bier- en maisch- ketels. Hierdoor treedt er minder slij tage op, terwijl het onderhoud kan worden verminderd. De heer Maas werd voor zijn idee beloond met een bedrag van 1500,- en een geschenk uit de eerste groep. 16

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 16