Ruitergroep op bezoek in Den Bosch Tiende prijsuitreiking in de Heineken kantine Op maandag 6 mei bracht een groep van in totaal zevenentwintig ruiters en amazones te paard een bezoek aan onze brouwerij in Den Bosch. De heer J. van Rensch, een van onze horecavertegenwoordigers, die enige jaren geleden in Den Bosch werk zaam was, onderhoudt als zeer fer vent beoefenaar van de ruitersport nog altijd prettige contacten met de heer P. H. Mommersteeg, eigenaar van de manege De Klinaert in Dru- nen. Een andere aanleiding tot dit bijzondere bezoek was het feit, dat de manege binnenkort een Heineken relatie wordt, omdat in het nieuwe horecabedrijf, dat de heer Mommer steeg aldaar gaat exploiteren, ons bier getapt zal worden. Voor het vertrek van de brouwerij werd de gehele ruitergroep nog snel even vereeuwigd. Op de andere foto ziet u hoe de heer Mommersteeg zich de "half a yard of ale", die hem door de heer Sikking werd aangeboden, goed liet smaken. Glaasje op, laat je rijden! Bedrijfsbrandweerwedstrijden Den Bosch Op zaterdag 1 1 mei werden de jaarlijkse wedstrijden voor bedrijfsbrandweren van de gemeente 's-Hertogen- bosch gehouden. Er werd gestreden in twee klassen, te weten klasse A, met motorspuit (8 ploegen) en klasse B, zonder motorspuit (9 ploegen). Heineken kwam met twee ploegen uit in klasse B. Bevelvoerders waren de heren C. van der Heyden en A. de Kruyf. De wedstrij den werden gehouden in enkele panden van gemeente werken. Deze panden waren slechts te bereiken via een tien centimeter brede balk, die over een zes meter brede sloot was aangebracht. Alle ploegen moesten met hun slangen en andere materialen over deze balk, waar bij, tot grote hilariteit van de toeschouwers, verschei dene spuitgasten bij het nemen van deze hindernis in het water belandden. De wedstrijden stonden onder leiding van de comman Burgemeester Lambooy overhandigt de derde prijs aan bevelvoerder Van der Heyden. dant van de Bossche brandweer, die terzijde werd ge staan door een jury. De burgemeester van Den Bosch, mr. R. J. J. Lambooy, reikte in de kantine van de brouwerij de prijzen uit. De twee Heineken ploegen eindigden in hun klasse op de derde en vierde plaats. Ter gelegenheid van het feit, dat Heineken voor de tiende maal gastheer was bij de prijsuitreiking, bood de wedstrijdcommissie een ets aan, die namens Heineken door ir. Ten Bruggen Cate in ontvangst werd genomen. Na afloop van het officiële gedeelte blusten officials en spuitgasten hun dorst met enkele glazen van ons gerstenat. (Door bijzondere omstandigheden konden deze beide artikelen eerst in dit nummer worden opgenomen. Red.) Commissielid Van den Heuvel biedt de heer Ten Bruggen Cate een fraaie ets, voorstellende de Markt van 's-Hertogenbosch, aan.

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 6