Mej. J. M. H. Mets C? J. de Kraai 25-jarig jubileum DANKBETUIGINGEN 25-jarig jubileum Mej. J. M. H. Mets, op 19 juli jl. 25 jaar bij Heineken (Rotterdam), vierde op 2 augustus haar zilveren jubileum. Het zilveren jubileum van mejuffrouw J. M. H. Mets, werkzaam op de afdeling verschepingen te Rotterdam, werd vrijdag 2 augustus onder grote belangstelling in de raadskelder gevierd. De heer Burger, chef van de afdeling verschepingen, begon zijn toespraak met gees tige spelepraat als inleiding op hetgeen hij daarna, in alle ernst, aan het adres van de jubilaresse had te zeg gen. En dat was niet gering, noch in lengte, noch in diepte. Mejuffrouw Mets kennende weten wij, dat zij het prettig zou vinden als wij hier niet nogmaals de lof, die de heer Burger haar toezwaaide, breed uitmeten. Een wens, die wij vanzelfsprekend respecteren. Na het loftrompetgeschal was er, zoals dat heet, het stoffelijk blijk van waardering, een envelop met inhoud, waaraan zeer velen van het Rotterdamse personeel had den bijgedragen. De heer Leegstra uit Amsterdam, die namens de afdeling export de jubilaresse zou toespreken, was helaas ver hinderd. In zijn plaats bracht de heer Niemeyer, haar oudste collega, mejuffrouw Mets de gelukwensen van de afdeling export over en bood haar namens export Amsterdam en haar eigen afdeling een bijzonder fraai cadeau aan, bestaande uit een weekendkoffer en een reistas met bijbehorende kleine tas. Het laatste woord was (opnieuw) aan mejuffrouw Mets, die uitvoerig bedankte voor de belangstelling, het ge sprokene en de cadeaus. Na nog wat gefilosofeerd te hebben over het werk in het algemeen en over het werken met jonge mensen in het bijzonder, dankte zij nogmaals voor de prettige samenwerking op haar afde ling, een samenwerking, die naar zij hoopte nog vele jaren zal worden gecontinueerd. 14 Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank betuigen aan de directie en de vertegenwoordigers van de brou werij, voor de gelukwensen en geschenken, die zij ons aanboden op onze receptie ter gelegenheid van onze gouden bruiloft. Den Haag J. M. DEEN Langs deze weg wil ik graag mijn dank betuigen voor de belangstel ling en hulp, die ik tijdens mijn ziekte van de zijde van het bedrijf en van mijn collega's mocht ondervinden. Rotterdam L. BIESHEUVEL Op 23 augustus trad ook de heer J. de Kraai te Rotter dam toe tot de rijen van de zilveren jubilarissen. In de afgelopen 25 jaar heeft de heer De Kraai de brouwerij te Rotterdam op verschillende plaatsen gediend. Drie maal veranderde hij van afdeling (kuiperij, pekkerij en mouterij) omdat deze werd opgeheven. Daarna werkte hij enige tijd in de gistkelder om in 1963 naar de tap- kelder over te gaan. Tijdens de ontvangst door de bedrijfsleiding, waar een en ander uitvoerig werd besproken, speldde de heer Van Rossem de jubilaris het ereteken voor 25 jaar trouwe dienst op de revers en dankte hem voor hetgeen hij op zijn plaats voor de brouwerij had gedaan. In de kantine van H.T.B. sprak de heer Kortekaas, mede uit naam van de heer Moelker die door ziekte verhinderd was, de jubilaris toe. De heer Kortekaas noemde hem een rustige en goede medewerker en betrok in zijn dank ook mevrouw De Kraai, die hij een fraai bloemstuk aanbood. Namens de afdeling overhandigde de heer Kortekaas de jubilaris een bedrag onder cou vert, bedoeld als een bijdrage voor een van diens hobby's. Na het officiële gedeelte bleef men in kleine kring nog enige tijd ter viering van dit jubileum bijeen. Op 23 augustus kon ook de heer J. de Kraai, eveneens te Rotterdam, terugzien op een 25-jarig dienstverband bij Heineken.

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 16