MKM W DE ETALAGES ONDER DE AMSTERDAMSE BROUWERIJ Schagen Zutfen Langeweg Roosendaal 's Heerenberg Halsteren Boxtel Gennep Ossendrecht De wagens reden tochten, maar bez Eindhoven Lepelstraat Geleen Groesbeek Den Bosch Venlo Nijmegen Breda Schijndel niet alleen mee ochten de volg Maastricht Oldenzaal Oosterhout Made Roermond Zevenbergen Bergen op Zoom Zevenbergschenhoek Zaandam in de plaatselijke op ende dag ook de om- CARNAVALSBRUILOFT In Nijmegen werden op maandag 1 maart jl. Ad Schipperheyn (niet te verwarren met onze heer Schip- perijn) en Thea van den Ing door burgemeester Hustinx in de echt verbonden. Voor zover bekend was dit de eerste maal dat tijdens Carnaval een echte bruiloft plaatsvond. In samenwerking met een van onze afnemers in Nijmegen, de heer Ritmeyer, eigenaar van café „De Tunnel", heeft Heineken er een groot feest van gemaakt. Zoals wij destijds bij de inbedrijfstelling van de nieuwe bottelarij in Amsterdam reeds schreven, zijn op de begane grond van dit gebouw aan de Ferdinand Bolstraat en de Quellijnstraat enkele vitrines gemaakt. Deze wor den van tijd tot tijd beschikbaar gesteld om er allerlei kunstuitingen ten toon te stellen. Op het ogenblik is er in de etalages (zie de foto's) een kleine selectie te zien van de kunstwerken, die waren ingezonden voor de wedstrijd waarover u op de vorige pagina's heeft kun nen lezen. Foto rechts: De Amsterdamse bottelarij en de etalages bij avond; naar links de Ferdinand Bolstraat, naar rechts de Quellijnstraat. OPTOCHTEN Op grootscheepse wijze heeft Heineken dit jaar acte de presence gegeven tijdens de carnavalsvreugde, die van 27 februari tot en met 2 maart in een groot deel van ons land heerste. In die vier dagen hebben wij met zes eigen wagens en vier auto's, die waren opgebouwd in samenwerking met enkele van onze agenten, in bijna dertig plaatsen deelgenomen aan de carnavalsoptochten. Die plaatsen waren, in een willekeurige opsomming: 14

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 16