JAARFEEST S. 0. „H.B.B.A."- AMSTERDAM De Wama's zorgden voor het klapstuk van de avond Kijkt u maar, De S. O. „H.B.B.A." hield op zaterdagavond 26 januari haar traditionele jaarfeest in de kantine van de brouwerij te Amsterdam. De opkomst was, ondanks het slechte weer, zeer groot. Dit kon ook niet anders want het programma vermeldde namen zoals de Wama's, de Fouryo's, Tony Bakkenes, Daan Hooy- kaas en vele anderen. Nadat de voorzitter, de heer Hollander, iedereen hartelijk welkom geheten had, introduceerde Daan Hooykaas als eerste artiest Tony Bakkenes met zijn accordeon. Dat bracht er meteen de stemming in. Hierna volgde Gino Manelli met een voortreffelijk jongleurs-nummer, dat zeer in de smaak viel. De Fouryo's met hun gezellige liedjes sloegen zeer aan, vooral bij de jongeren. Het Kalmar Trio bracht, naast goede acroba tiek, ware sensatie. Een sprong door een hoepel met vlijm scherpe messen. Gina Manelli liet ons verbaasd staan wat men al zo met de voeten kan doen. De Wama's zorgden met hun kolder en dwaze liedjes voor het „klapstuk" van de avond. Het ene lachsalvo na het andere klonk op uit de zaal tijdens hun optreden. Na afloop was er nog een gezellig bal met muziek van „The Mood Specials" en weer was er voor elk wat wils, van wals tot twist. Al met al was het weer een geslaagde avond. Moegelachen en moegedanst ging een ieder weer naar huis. Naar de mening van velen, nog veel te vroeg. V. De lachsalvo's waren niet van de lucht Er werd met veel plezier aan oren en oortjes getrokken. gedanst en aan de polonaise deelgenomen

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 25