BUITENLAND UIT BINNEN- 1 EN GASTENBOEK Heineken op de „tasting" in Toronto Wandelend Glas in België Bij het vertrek van de heer R. van der Velde j Gedurende twee weken was de heer O. S. Onyewuotu uit Nigerië onze gast. Hij is door de Nigerian Breweries naar Engeland gezonden om werktuigkunde te studeren aan het Swansea College in Wales. Tijdens en ook na deze studie zal de heer Onyewuotu in de volgende jaren een speciale training van ons krijgen om daarna werk zaam te zijn in de leiding van de Technische Dienst van de brouwerij te Lagos. Op de foto zien we, hoe de heer Grip, baas van de mouterij en ziederij te Rotterdam, de jonge Afrikaner onder richt in de eerste beginselen van het brouwen. Op een onlangs in Toronto gehouden „tasting", waarbij allerlei van de Nederlandse voedings- en genotmiddelenindustrie afkomstige produkten werden geserveerd en gekeurd, nam ons bier een promi nente plaats in. Onze bekende affiche „Wandelend Glas" wordt thans op zeer grote borden aange bracht in de Belgische steden. Als voorbeeld ziet u één van deze borden, dat geplaatst is langs de verkeersweg Breda-Antwerpen. Onze campagne in België omvat voorts het vertonen van een Heineken-kleurenfilmpje in de grote bioscopen en het plaatsen van honderden borden in kleiner formaat langs de Belgische verkeerswegen. Op 30 maart jongstleden vond in de „kleine raadskelder" te Rotterdam een afscheidsbijeenkomst plaats in verband met het vertrek naar Willemstad, Curacao, van de heer R. van der Velde, die als opvolger van de heer A. R. J. Zantman onze belangen in het Caraïbische gebied zal behartigen. (Zoals enkele maanden geleden werd bekendgemaakt, zal de heer Zantman te zijner tijd optreden als hoofd commerciële dienst van onze vestiging in Den Bosch.) De heer Van der Velde werd op deze bijeenkomst toegesproken door onze directeur, de heer Vestergaard, en door zijn directe chef, de heer Drijver. Tevens ontving hij enkele afscheidsge schenken, waaronder een fraaie reproduktie van een der werken van Renoir. De heer Van der Velde is op 8 april per vliegtuig naar zijn nieuwe standplaats vertrokken. De heer Vestergaard neemt afscheid van de heer Van der Velde.

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 24