Afscheid Th. Boot Personalia buitenland hulde door hem te vergelijken met een stoottroeper, die het gevecht in de voorste linies niet ontloopt. Spreker bedankte de vrouw van de jubilaris voor het begrip, dat zij had opgebracht in verband met de onregelmatige werktijden van haar man. Ook feliciteerde de heer Tania de jubilaris namens de chef van de garage, de heer Eibers, die tot zijn grote spijt niet aanwezig kon zijn. Om deze felicitatie te onderstrepen, overhandigde de heer Van der Lee mevrouw Kamstra een bloemetje. Vervolgens bood de heer R. L. Bakker namens het personeel het cadeau, een prachtige ijskast, aan. In zijn toespraak noemde de heer Bakker de jubilaris een waar dig collega en een voorbeeld voor vele jongeren. Daarna werd mevrouw Kamstra opnieuw in de bloemetjes gezet, deze keer namens de heftruckchauffeurs door de heer Kromhout van de Meer. In zijn dankwoord bracht de jubilaris de goede en open verhouding met bedrijfsleiding en medewerkers naar voren. In het bijzonder ook dankte hij allen, die hadden bijgedragen aan het prachtige cadeau, dat hij ter gele genheid van dit jubileum had ontvangen. De eerste jubilaris van de vorige maand was de heer A. Kamstra, terreinchef te Amsterdam, die op 6 april 1962 zijn 40-jarig dienst verband herdacht. Dank Langs deze weg wil ik nogmaals, ook namens mijn vrouw en kinderen, directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen, collega's en vrienden heel hartelijk bedanken voor de buitengewone belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig jubileum. Deze dag zal voor ons onvergetelijk zijn. A. F. Picavet Mede namens mijn moeder dank ik directie, chefs en collega's voor de vele blijken van belangstelling, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heb ondervonden. S. Verlee Op een druk bezochte bijeenkomst, vrijdag 30 maart jl., heeft de heer Th. Boot afscheid genomen van de Amsterdamse brouwerij wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Deze bijeenkomst gold tevens als de officiële viering van het veertigjarige jubileum van de heer Boot, een viering die in januari van het vorige jaar wegens ziekte van de jubilaris geen doorgang had kunnen vinden. De heer Boot, die het grootste gedeelte van zijn diensttijd werkzaam is geweest in de afdeling lagerkelder/vatenperron, werd bij zijn afscheid achtereenvolgens toegesproken door de heren Goos, Pothoven en Dijkgraaff. Tevens ontving hij enkele fraaie geschenken zoals een elektrische klok en een vorstelijke kist sigaren. Het laatste cadeau werd hem, zoals u op de foto kunt zien, door de heer Pothoven overhandigd. Op 7 maart vertrok mevrouw M. Meijers-van Oei uit Lagos met verlof naar Nederland. De heer en mevrouw H. A. van de Stadt-Boon te Kaduna werden op 13 april verblijd met de geboorte van een dochter, Elisabeth Carolien. Op dezelfde dag vond een blijde gebeurtenis plaats te Léopoldville, waar het gezin van de heer en mevrouw J. H. Kreuger-van Giezen werd uitgebreid met de ge boorte van een zoon, Hans. Mevrouw H. E. H. L. Kruidenier-Bolm vertrok op 21 maart naar Lagos, waar haar man als Production Manager werkzaam is. Op 31 maart verliet de heer J. W. Brinkert, voorheen chef-machinist te Lagos, onze dienst. Op 1 april werden de heer en mevrouw H. Hensel- Klein verblijd met de geboorte van een dochter, Ineke Marian. De heer A. P. van Tricht vertrok op 1 april naar Kaduna, waar hij zal assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij. Na genoten verlof reisde de heer A. J. H. Meijers op 2 april weer terug naar zijn standplaats Aba. Ir. P. E. Röhrig vertrok op 3 april met zijn gezin naar Singapore, teneinde de taak van Brewmaster van de M.B.L.-brouwerij op zich te nemen. Op 5 april vertrok mevrouw P. de Viet-de Bruijne met haar twee kinderen naar Freetown. Met hetzelfde vliegtuig reisde ook mevrouw F. H. de Guliker-Coppus naar Freetown. Op 8 april vertrok ir. A. K. E. ten Bruggen Cate met zijn gezin uit Lagos met Europees verlof. De heer en mevrouw P. R. Motley-Averill vertrokken op 10 april uit Engeland naar Lagos. 15

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 17