Diploma's Brandwacht uitgereikt Temidden van onze brandweermannen, die elkaar nat houdend, van achter grote ijzeren platen lagen te spuiten, kon men Zuster Appel bedrijvig aan het werk zien, bezig met het invetten van gezichten. Met 32 stralen en 3 kilometer slang in 't totaal kon de brand gelukkig door samenwerking der verschillende brandweren geblust worden voordat hij ons houten(!) kantoorgebouw bereikte, waar iedereen al met de meest belangrijke dossiers onder de arm paraat stond om te redden wat er te redden viel. Achteraf kon men in ieder geval constateren, dat dit groot alarm een prachtige oefening voor onze brand weer is geweest, die zich kranig geweerd heeft. Aan het einde van dezelf de week, dat onze Bossche brandweer eens kon tonen welke prestaties er ge leverd konden worden in een geval van nood, werd (een toevallige samenloop van omstandigheden) op zaterdag 13 juni aan 8 brandweermannen een di ploma uitgereikt. In aan wezigheid van de heer Donders, brandweercom mandant van de gemeen telijke brandweer en de heer Van Baggem, brand weercommandant van onze bedrijfsbrandweer, reikte de bedrijfsleider, de heer Van Rossem, de di ploma's uit waarin ver meld staat, dat de be trokkene voldoet aan de eisen van Brandwacht le (of 2e) klasse bij de be drijfsbrandweer. De geslaagden, allen samen op de foto met hun bevelvoerder, de heer Van Ooyen, zijn: A. J. Trum, le klasse J. Bechtold, le G. van der Sluys, le H. A. Meeuwese, le Chr. van der Heyden, le P. J. Kappen, 2e A. M. de Kruyf, 2e C. de Laat, 2e Allen van harte gelukgewenst met de behaalde resultaten. 3

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 5