Dank Dezelfde week, en wel op 2 mei, nam de heer P. C. Mars afscheid in de schermzaal van onze Amster damse brouwerij. Vijfenveertig dienstjaren is een lange tijd. En als je daarvan bijna vijfendertig jaar hoofdkassier bent geweest dan weet je wel wat geld is. In deze jaren is 120 miljoen gulden door de handen van de heer Mars gegaan. En als dan blijkt dat er over deze gehele periode een teveel van 124 gulden in de kas blijkt te zitten dan hoeft u niet meer te vragen of hij een goede kassier was. Trouwens alleen al uit de geestige woorden van onze directeur, Jhr Wittert van Hoogland (namens de directie), de heer Stap (namens de sportverenigingen) en de heer Te Riele (namens de vertegenwoordigers), die menig lachsalvo ontlokten, bleek al op welk een plezierige wijze de heer Mars zijn werk heeft verricht. Het werd een allergenoegelijkst afscheid, waarbij eindeloos vele handen werden geschud en nog eens even een praatje werd gemaakt met dr Heineken die de heer Mars met zijn bezoek verraste. Het is mij een behoefte, allen die bijgedragen hebben mij ter gelegenheid van mijn afscheidsfeest een blijvende herinnering aan te bieden, langs deze weg, ook namens mijn echtgenote, hartelijk dank te zeggen. Deze geste is een bewijs van grote genegenheid en het deed mij prettig aan, dit op de laatste dag van mijn actieve dienst weer te kunnen constateren. G. M. MÜNICHSDORFER Met weemoed heb ik zaterdag, 2 mei afscheid genomen van de Heineken's Brouwerij. In het bijzonder was ik getroffen door de aanwe zigheid van dr H. P. Heineken, jhr Feith en jhr Wittert van Hoogland. Langs deze weg wil ik een ieder die daaraan heeft medegewerkt, mijn dank betuigen, voor de manier waarop deze afscheidsdag voor mij tot een onver getelijke dag is gemaakt. Voor de prachtige cadeaus, bestaande uit een pris makijker plus een vloerkleed, nogmaals aan U allen mijn hartelijke dank. p. c. MARS 3

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 5