vakantie op het ijselmeer bad pak sjow SFREUKJL VAN DE MAAN wij hoorden in genève: doe meer water in uw wijn, dan zal het bier u beter smaken. wvaaanoa snioia3N39 xnaa onaestetisch verantwoord, maandelijks weekblad verschijnend, m. herkennen wij in de jongedame rechts één van onze lieftallige secretaressen? nu het zomerseizoen in aan tocht is gingen wij voor u naar een badpakkenshow. alleraardigst de meiskes. het strapless is er uit. veel wat wij een enkel broekje had den willen noemen bleek een pakje zonder top te heten, een voorzichtige nuance, voor de heren der schepping badbroekjes tot de knieën waar de kuiten fier in uit komen. de kleuren van licht beige tot donker bruin te kiezen in overeenstemming met de verbrandingsgraad, een geraffineerd effect, het strand zal een feest voor het oog zijn deze zomer dank zij de nooit aflatende ijver van onze modeontwerpers. poppie het toploze pakje gedragen door een zeer slank meiske de heer k. v. d. m. te a.: ja, mijnheer inderdaad zoeken wij voor onze bedrijven een veearts voor halve dagen, enig kapitaal ter inbreng in de ven nootschap is echter wel gewenst. mevrouw b. v. e. te r.: me vrouw, wij kennen ons bedrijf door en door, maar een persoon als door u uitgeduid zijn wij nog niet tegengekomen. Wij blijven echter attent. de heer k. te 1.: wat een vreemd verschijnsel waar u aan lijdt. bierbaden achten wij in uw ge val minder gewenst, het schuim tot de lippen te laten stijgen zou voor u wel eens ernstige gevolgen kunnen hebben. de heer 1. te a.: laat ook uw leus zijn: één glas in de hand is beter dan tien vogels in de lucht. beter ten Walve gekeerd dan ten Wele gedwaald beter ten Wele gekeerd dan ten Waive gedwaald ol wie komt er in mijn Wokje de badbroek met het elegante accent op de kuit gevraagd opvouwbare as sistent om op reis mee te nemen. onbeweeglijk schilderij te koop (stilleven). wij zoeken voor onze afde ling een ezelsbruggetje, op gaven schriftelijk aan ons. (nader adres bij de red. niet bekend, ze hebben het dus wel nodig, red.) gezien voor u een kind, dat de was deed. onze technische afdeling werd verblijd met een doch ter. Wil de moeder zich bekend maken bij de portier. in onze kleedkamers gevon den een paar blauw kousen, maat 9. terug te bekomen in de kleedkamers.

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 20