sÉÉ: dat? ons nieuwe bijkantoor! toon aan gevend ,,Nu begrijp ik hei niei meer t een en t ander correspondentie nieuw hoofd roor afdeling wvaaaiioa sni:>ia3N3a xnaü een onaeatetiach reranticoord, maandelijks i verschijnend, geen half werk, ons pas geopende bij kantoor in de provincie welke pro vincie zal nog moeten ivorden uitge maakt maar wij wilden de problemen nu voor eens en altijd oplossen, in dit gebouw werd ondergebracht de af deling interne communicatie (1 kamer), voor een nog nader te creëren afdeling werden om te beginnen 92 kamers ge reserveerd, terwijl de overige 756 ka mers als spreekkamer zijn ingericht. reserveer dus tijdig, om teleurstelling te voorkomen! de verheugende tijding be reikt ons, dat bij de natio nale biertapwedstrijden het onze mensen zijn, die toon aangevend zijn. daarnaast mag zeker het orkest genoemd worden, dat tot dit succes het zijne bij draagt. hier wordt bedoeld: in strument. naar aanleiding van ons ar tikel „een nieuwe lift" schrijft een van onze leze ressen ons het volgende: „nu begrijp ik er helemaal niets meer van. u zegt, dat wij een nieuwe personen lift krijgen, naast de koffielift, die wij al hebben, maar dan zegt u aan het einde weer, dat er een jaar lang een koffiewagen in zal staan, zodra er echter in een per sonenlift een koffiewagen staat, is het geen personen lift meer, maar een koffie lift. maar een koffielift is nu juist hetgeen wij al be- zitten, als wij dus pas over een jaar een personenlift krijgen, hebben wij voordat over een jaar de koffie wagen uit de personenlift wordt verwijderd, twee koffieliften. als er dan in de nieuwe personenlift ge durende het eerste jaar toch persé een koffiewagen moet staan, waarom dan niet de koffiewagen uit de koffie- lift gegooid en de koffielift dan gedurende dit jaar als personenlift gebruikt (u heeft het héél goed be grepen, mevrouw! - redactie) gezien een paashaas, die z'n ei niet kwijt kon. aangeboden een goede loop baan (3% km lang). gevraagd 't eentje knoflook. de heer k. v. te 1.: neen, mijnheer, u bent verkeerd ge ïnformeerd. schuimplastic is geen bijprodukt van bier. mevrouw b. b. te h.: deze mening heeft u toch niet wereldkundig gemaakt, hoe had u zich dat dan voorgesteld, wij zijn een brouwerij, dan kan dat toch niet. het is werkelijk onbegrijpelijk. mejuffrouw s. v. d. w. te a.: u vraagt om toezending van 10.000 bierviltjes om een vilt- rokje voor u zelf te maken. Mogen wij weten welke maat u draagt? met ingang van jongstleden werd aan onze afdeling een nieuw hoofd toegevoegd. de afdeling.

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 24