Onze Belgische familie 1 (D) Er is weer een kwartjaar voorbijgegaan van 1958, en in vele opzichten niet ongemerkt. Zeer zeker geldt dat voor onze brouwerij in 's-Hertogenbosch, waar in deze drie maanden o.a. de ziederij is verrezen, zoals u op onze voorplaat kunt zien. Een nieuwe aflevering over de nieuwbouw in Den Bosch kunt u in dit nummer eveneens aantref fen, waaruit te concluderen valt dat het einde van de bouw lang zamerhand in 't zicht komt. Ook heeft ditmaal de Paashaas stof doen opwaaien. Zo heeft vdz natuurlijk niet verstek laten gaan en uit zijn verhaal blijkt dat hij de toekomst van deze Paashaas maar somber inziet. Voor de kinderen echter is er een „echt" paasverhaal, terwijl we onze puzzelredacteur werkelijk dankbaar zijn voor het enorme paasei dat hij ons allen heeft aan geboden, en waaraan voor ieder van ons genoeg te kluiven valt. Wij willen dan ook besluiten met alle leden van de grote Heineken's familie prettige Paasdagen toe te wensen (en een beetje warm weer!) en een genoeglijk uurtje met ,,Vers van 't Vat". n.v. Heineken's - Import - België opgericht Nu Nederland de laatste tijd zo actief bezig is de handelsbelangen in het kader van de Benelux met België te vergroten en de contac ten te verstevigen, is het zeker vermeldenswaardig dat ook Hei neken's bezig is zijn steentje hier toe bij te dragen en besloten is ons agentschap in België te verwisselen voor een eigen organisatie met eigen mensen. Zo werd het nieuwe jaar ingeluid V.l.n.r. Ie rij: de heer J. Weemaels, mejuffrouw S. Kempeneers, de heer R. Kortleven, mevrouw M. Donkers-Flerens, de heren A. Mols en W. Willems. 2e rij: de heren Persyn, J. Houdenaert, A. de Smet, G. Weyts, Ch. Verlot, A. Roe- landt en F. Moortgat. Onder: Het „wagenpark" van n.v. Heineken's - Import - België. met de oprichting van de n.v. Heineken's - Import - België, die onder leiding van de heer R. Kort leven, in Antwerpen gevestigd is. Op het kantoor wordt de heer Kortleven geassisteerd door me vrouw M. Donkers-Fierens, secre taresse, mejuffrouw S. Kempeneers, steno-typiste en de heer A. Mols, boekhouder. Het land doorkruisen de drie ver tegenwoordigers, de heren J. Persyn, J. Houdenaert en J. Wee maels, terwijl de chauffeurs W. Willems, A. de Smet, G. Weyts, Ch. Verlot en F. Moortgat ons edele produkt bezorgen bij de detaillisten in Antwerpen en bij de agenten in de overige plaatsen van België. Over het magazijn waakt de heer A. Roelandt. De resultaten die over dit eerste kwart jaar in het bestaan van de Heineken's - Import - België ge boekt zijn, mogen zeker al veelbe lovend genoemd worden en wij hopen dat de oprichting van deze organisatie mede door de energie van de heer Kortleven en zijn medewerkers het succes mag wor den, dat men er van verwacht.

Vers van 't Vat | 1958 | | pagina 3