FANFAAR „ST. JOEZEP" te Rotterdam Het bestuur van StJoezepop de binnenplaats van de brouwerij Ook de jeugd blies dapper mee! Een heildronk op de Heineken s brouwerij „Proost!" zegt de heer Chambille Evenals enige jaren geleden het geval was ontving onze Rotterdamse brouwerij op 20 en 21 Augustus j.l. de Fanfaar ,,St. Joezep", welk korps van de gelegenheid ge bruik maakte voor een op treden op Unifesti. De Gazet van Limburg schreef hierover o.m. als olgt Het succesvolle optreden op de Unifesti was niet het enige hoogtepunt van het rijk geschakeerde program ma, dat de Mastreechter Fanfaar „St. Joezep" in Rot terdam afwerkte. Daar was, bijvoorbeeld, de onvergete lijke entrée die de Maas trichtenaren maakten in het Feyenoord-stadion op Zon dagmiddag, waar, een gloeiende zon en een tropi sche hitte ten spijt, talrijke Rotterdammers de match van het jaar tussen Feyen- oorcl en Sparta bijwoonden. Dat was dan het einde van het tweedaagse bezoek aan de levendige Maasstad. Een bezoek, waarvan men één algemene her innering zal behouden, n.l. die aan de buitengewone gastvrijheid en spontane hartelijkheid der Rotterdammers, niet in het minst die van de Heineken's bierbrouwerij. Deze brouwerij had n.l. de fanfare „St. Joezep" voor de duur van het bezoek „geadopteerd"en behandelde haar pleegkind aller minst stiefvaderlijk. Diverse maaltijden, de gelegenheid om ook nog iets anders op de Unifesti te doen dan muziek maken en een origi neel nachtverblijf behoorden tot deze uitstekende verzorging. Voor zitter P. Chambille dankte directeur jhr. Feith en de heer Vester- gaard voor de gastvrijheid dan ook allerhartelijkst. Het jongste lid van de fanfare Muziek, muziek.muziek! De heer Vestergaard marcheert (zonder hoge hoed) mee!

Vers van 't Vat | 1955 | | pagina 8