Het leven iM de bWMMtérij V J Het afscheid van de heer De Rijke in Singapore Wil san Baarle van de afdeling Correspon dentie in Rotterdam, verloofde zich met de heer P. Buitelaar. Onze hartelijke geluk wensen. Uit Rotterdam hebben wij als gebruike lijk weer enige trouwerijen te melden. De heer Th. J. G. Pas (garage) trad op 14 Sep tember in het huwelijk met mej. Wilhelmina de Jong. De heer S. L. G. v. d. Berg (expe ditie) trouwde een week later met mej. Aaltje Egt. Deze jonge bruidsparen svensen wij niet alleen prettige wittebroodsweken, maar nog veel gelukkige jaren daarna. Elke week een husvelijk, is blijkbaar het Sep- temberdevies in onze Rotterdamse brouwerij. Want niet alleen op de 14-de en 21-ste van die maand stapten brouwerijmensen in het huwelijksbootje, dit geschiedde ook op 7 Sep tember, toen de heer H. W. Hoeder van onderhoud I zich voor het leven verbond met mej. Hendrika Kootstra. Van deze plaats onze welgemeende felicitaties. De heer Horns van onze inkoop-afdeling te Rotterdam verloofde zich met mej. Trudi de Koning en hij deed dit op 9 Juli j.l. Herin nert U zich deze dag nog? Het was de eerste dag van de stralende zomerperiode, die 2 maanden lang heeft aangehouden en ons heeft gebruind als in geen jaren het geval svas. Onze hartelijke felicitaties aan het verloofde paar, dat naar wij hopen spoedig de Lohen grin voor zich zal doen spelen. Ook in Amsterdam mogen wij verscheidene gelukkige bruidspaten feliciteren. Wij be ginnen met de heren P. A. W. Wijngaard en A. W. F. Woudboer uit de bottelarij, die het was nog in Mei en onze felicitaties komen dus wél laat in het huwelijk traden resp. met mej. Grietje Nissen en Truus Kling. De electricien D. Hamstra huwde op 18 Juni met mej. C. Schutter en 10 dagen later volgde de heet P. Ros (chauffeur) zijn goede voor beeld toen hij in de echt verbonden werd met mej. Joh. Voigt. Tenslotte feliciteren wij nog de heer S. Beenke uit de tapkelder, die op 11 Augustus in het huwelijk trad met mej. T. van F.ck. Nóg een feestelijk bericht uit Amsterdam. Op 28 Augustus was het 25 jaar geleden dat de heer H. Broer uit de tapkelder en Marg. Steensma hun levens aan elkaar verbonden, /.ij zullen dit feit ongetwijfeld feestelijk herdacht hebben en Vers van 't Vat zendt hierbij haar hartelijke felicitaties. Het zal U opvallen dat dit nummer slechts weinig nieuws over de personeelsverenigingen bevat. Uiteraard zijn de grote tussenpozen waarmee ons blad verschijnt niet bevorder lijk voor de actualiteit van diverse mede delingen, maar toch zouden wij het op prijs stellen wat meer van onze personeelsvereni gingen te horen. Vooral korte zakelijke be richten worden zeer gewaardeerd. Heren secretarissen mogen wij op U rekenen? Bij de plaatjes, welke wij U hier van het afscheid laten zien kunnen wij U het vol gende vertellen. De heer Ben de Jonge, die al bijna 40 jaar aan Heineken verbonden is, spreekt de heer De Rijke toe en biedt bij deze gele genheid in de brouwzaal een Delfts tegel tableau aan. Wij zien op de tweede foto de heer De Rijke met een „krans" van stro en bloe men, zoals deze in Malakka bij feestelijke gelegenheden wordt gemaakt. Hij staat hier onder het tegeltableau; naast hem een inlands personeelslid met de functie van stoker, die de gewoonte heeft zich steeds met parapluie naar zijn werk te begeven. -v. JE «RUW TECHHlCÖt MANAGER Mftlflyfl» SSEWERfES LTD $937-1055 PDESENTSC &yS£$l08 STAFF Aan de heer H. Gorree van onze brouwerij te Rotterdam werd een beloning toegekend van 25.— voor een door hem uilgedachte verbe tering aan de vatentransporteur van de pek- kerij naar de tapkelder. Aan de heer A. J. C. Voormolen, kistenmaker te Rotterdam, werd 15,— toegekend voor een verbetering in de constructie van de ma gazijn-pallets. De heer J. Overdijk van de afdeling embal lage ontving eveneens 15,— voor het goede idee om de exportkisten, die hij het lossen van de containers gebruikt worden, te be schermen met een soort tafelblad, door hem geconstrueerd. U vindt hem als jubilaris aan het einde van deze rubriek nog eens vermeld. Niet iedereen schrijft even duidelijk en zo kon het voorkomen, dat in ons vorige nummer het huwelijk werd aangekondigd van de heer H. v. Brenkelen met mej. Willy Teut, die echter (heel nuchter) Tent heet. Onze verontschuldi gingen. er is geen sprake van dat de heer Van Brenkelen er 2 vrouwen op na zou houden, zoals sommigen blijkbaar dachten. Onze hartelijke gelukwensen gaan ook uit naar mej. Nel v. d. Sluis van de afdeling Boekhouding te Rotterdam, die op 16 Augus tus in het huwelijk trad met de heer A. v. Dijk, die inmiddels naar Nieuw-Guinea is vertrok ken. Mevrouw Van Dijk blijft nog even haar werkzaamheden op onze brouwerij voort zetten. Ook op de afdeling Centrale Magazijn Admi nistratie mogen wij feliciteren. Het was daar mej. Elly van Es, die op 1 September j.l. met de heer G. E. Kohier in de huwelijksboot stapte. Ook Elly van Es blijft nog even Heine ken trouw. Tenslotte zag de inkoop-afdeling mej. Leni Buitenhuis vertrekken die zich te Driebergen ging vestigen na haar huwelijk op 18 Augus tus j.l. met de heer P. C. van Rede. Ook aan dit jonge bruidspaar onze zeer hartelijke ge lukwensen. De heer B. Martens van de expeditie-afdeling te Amsterdam heeft onze dienst met ver vroegd pensioen verlaten. Hoewel hij formeel niet tot de jubilarissen kan worden gerekend, stellen wij er toch prijs op in ons personeels orgaan naar voren te brengen dat zijn lang durige en trouwe dienst bij Heineken niet on opgemerkt is gebleven. Hij werkte ruim 45 jaar bij onze expeditie afdeling en werd op 1 April vervroegd gepen- sionneerd, waaruit U moge blijken dat wij met deze mededeling niet bijster vlug zijn. Wij hopen van harte, dat zijn gezondheid de heer Martens zal toestaan nog lange tijd van zijn pensioen te genieten. De heer J. Overdijk van de afdeling embal lage te Rotterdam, die op 6 Juni j.l. 25 jaar in dienst van Heineken was, feliciteren wij gaarne met dit jubileum. Aangezien wij geen foto van hem machtig konden worden, maken wij van dit jubileum geen melding in onze ru briek jubilarissen maar op deze plaats. j

Vers van 't Vat | 1955 | | pagina 4