IUBILEAj 40 JAAR 25 JAAR 14 J. J. VAN BEUZEKOM Met Koos Beuzekom is het een eigenaar dig geval. De redactie van Vers van 't Vat had hem uitgekozen als een van de vier personeelsleden die zouden „optreden" in de rubriek „Mensen aan 't Werk". Toen de reportage klaar was kwam de redactie er achter dat de heer Van Beuze kom enige maanden geleden zijn 40-jarig jubileum bij Heineken Rotterdam had gevierd en dat hij als zodanig reeds een plaats verdiend had in het vorige Vers van 't Vat. Dit verzuim wordt nu goed ge maakt, met als gevolg dat wij twee foto's van onze onvolprezen „Koos" in dit num mer zien opgenomen. Laten wij zeggen dat de ene is voor zijn werk ten behoeve van de brouwerij waar hij de laatste jaren voornamelijk bij de expeditie in de haven werkzaam is, de andere voor zijn onver moeide en succesvolle pogingen om de klaverjasclub van Heineken lauweren te doen oogsten. Wij wensen de heer Van Beuzekom van harte geluk met zijn langdurige trouw aan Heineken en dit mooie jubileum. S. J. VAN WIJMEN Men heeft in elk bedrijf mensen die langs de weg timmeren en anderen die heel rustig hun gang gaan. Een derzulken is de heer Van Wijmen, die op 13 Juni j.l. zijn 40-jarig jubileum vierde. Gedurende lange tijd was hij machinist in onze vroegere Rotterdamse ijsfabriek, doch de laatste jaren vindt de heer Van Wijmen zijn werkzaamheden bij de afde ling Onderhoud Gebouwen. Wij schreven al dat deze jubilaris een rus tige figuur is, doch die rust werd, zoals begrijpelijk is, in zijn jonge jaren nog wel eens afgewisseld mei een wilde bui. Zo her innert de heer Van Wijmen zich nog dat hij, pas in dienst van onze brouwerij, met een collega wedde om vijf potjes bier, dat hij (op klompen) n de 36 meter hoge schoorsteen zou klimmen. Van Wijmen maakte zich niet ongerust, want hij kwam van de marine en wist bij voorbaat dat succes verzekerd was. Er vielen dan ook geen brokken en samen hebben zij het kwartje bier opgedronken. Nu zou de heer Van Wijmen voor geen 100,— meer be reid zijn om het kunststukje uit zijn jonge jaren na te doen. Ook aan deze jubilaris, die zijn werk nog altijd even rustig en met toewijding ver richt, onze hartelijke gelukwensen. S. J. MOLIJN De heer Molijn heeft bij Heineken te Rotterdam een veelbewogen dienstpe- riode achter de rug. In 1915 kwam hij bij de expeditie en een jaar later werd hij aangesteld als bijrijder. In de jaren van 1917—1919 was hij in militaire dienst en bij zijn terugkeer belandde hij in de afde ling bottelarij, om in 1920 terug te keren naar de expeditie als koetsier. Maar enkele maanden later werd hij al weer overgeplaatst, nu naar de mouterij als eeststoker en dat is hij gebleven tot 1949, toen hij kastenmouter werd. Toen de mouterij in 1943 gesloten werd wegens gebrek aan grondstoffen deed Mo lijn dienst als z.g. herenkoetsier en hij vervoerde met zijn paard en koets o.m. soepbenen voor de keuken die destijds in de mouterij was gevestigd. Wij mogen nu wel verklappen dat hij in die laatste oor logsjaren ook jenever vervoerde van Hoppe, die dan weer werd geruild tegen voedsel voor het personeel. De heer Molijn is Bondsbestuurder van het N.V.V., onderafdeling Algemene Be drijfsgroepen Centrale te Rotterdam, sinds 1935, en als zodanig een zeer be kende en gewaardeerde figuur in onze brouwerij. Wij wensen hem van harte geluk met dit jubileum. Al weer enige tijd geleden vierden de heer Vermeulen, van de afdeling Expeditie, en de heer Van Maanen, van de afdeling Boekhouding, hun 25-jarig jubileum bij de brouwerij. Op de foto zien wij de heer Eibers, die de jubilarissen en hun echtgenoten in de Amsterdamse Schermzaal in het zonnetje zet.

Vers van 't Vat | 1955 | | pagina 14