iY[enöen aan ket werk m RECHTS: Welhaast Amerikaans doet neven staande foto aan van onze Rotter damse directie-chauffeur Nico de Rot. Neen, het wel zeer hoge ge bouw op de achtergrond is niet ons nieuwe laboratorium (alhoewel dit toch wel groots is). Als decor voor een prent van Nico koos de foto graaf het kantoor van het Rotter dams Gemeentelijk Energie bedrijf en daarbij natuurlijk de voor Nico onafscheidelijke directie-wagen. Dat Nico zelf ook wel enige kijk heeft op fotografie is ons allen be kend uit de foto's die hij inzond voor de fotowedstrijd welke werd uitgeschreven door de redactie van dit blad en waarvan de resultaten werden opgenomen in ,,Vers van 't Vat" van December 1954. BOVEN Ja inderdaad, de telefoon op de kamer waar ir. Bartels na zijn terug keer uit Venezuela zijn intrek heeft genomen, staat vrijwel geen ogenblik stil. Velen onder U zullen ir. Bartels ook vóór zijn „Venezolaanse periode" van nabij hebben meegemaakt. Voor hen is dus de nieuwe bedrijfs leider van onze Rotterdamse brouwerij een oude bekende. Voor dege nen, die ir. Bartels nog niet kenden, vermelden wij dat hij reeds eerder nl. van 1 October 1947 tot medio Juli 1952 aan onze Rotterdamse brou werij verbonden was. Van Juli 1952 lot Juli 1955 was ir. Bartels als brouwmeester werkzaam bij de dochtermaatschappij Cerveceria Hei- neken de Venezuela. Ir. Bartels keerde in Juli j.l. terug om zijn taak op onze Rotterdamse brouwerij op zich te nemen. Wij roepen ir. Bartels een hartelijk welkom toe bij zijn terugkeer en wensen hem veel succes in zijn nieuwe functie. ONDER: Roos van Beuzekom is wel één van de meest bekende „vertegenwoor digers" van onze brouwerij in de Rotterdamse havens. Dagelijks is hij in de weer om toe te zien en mee te helpen het Heine- ken's bier zo goed mogelijk voor te bereiden op de grote reis en een laatste controle uit te oefenen op de verpakking. De grote bekendheid die Van Beuzekom in de haven geniet is te danken aan zijn goede humeur, zowel als aan zijn vakmanschap als stuwadoor. Ook buiten de haven geniet hij een grote bekendheid en wel als ver woed klaverjasser (n.b. groot voorstander van het „Rotterdamse" klaverjassysteem) en bestuurslid van de Rotterdamse Bedrijfsklaver- jasbond. Zoals Van Beuzekom hieronder is afgebeeld hebben reeds velen in de haven hem in de loop der jaren leren kennen en waarderen. LINKS Deze charmante jonge dame die 1' zo vrolijk toelacht, is tnej. Riet van der Spek, secretaresse op de Rotterdamse correspondentie-afde ling. Zij is al meer dan 5 jaar een hogelijk gewaardeerde kracht bij Heineken, doch gaat ons helaas spoedig verlaten, zij 't dan wegens bijzonder heuglijke omstandighe den: haar aanstaand huwelijk met de heer A. H. van der Linde. De zonnige lach zal wel veroor zaakt worden door het blije voor uitzicht van een eigen huis, een ge luk dat maar weinig Rotterdamse meisjes ten deel valt. Het interesseert U wellicht, dat mej. Van der Spek een groot lief hebster is van ons onvolprezen Pils. Behalve het maken van contracten en het verzorgen van correspon dentie heeft zij ook dat geleerd bij Heineken. Wij hopen, dat zij ook na haar ver trek steeds een goed propagandiste van ons bier zal blijven.

Vers van 't Vat | 1955 | | pagina 11