de vmgmaw mk" baak 4 4 4 «- «- 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 «- 4 4 4 4 4 4 s- 4 4 4 4 «- 4 4 «- 4 «- 4 4 4 «- 4 4 r VJ 2 4 a- 4 «- 4 4 4 4 4 4 4 4 4 a 4 a a- r> «- 4 4 4 tf- In deze rubriek kunnen alle leden van de grote Heineken's familie vragen stellen welke naar beste weten zullen worden beantwoord. Wij verwachten vele vragen uit binnen- en bui tenland en daarom moeten wij U één beperking opleggen; de vragen moeten betrekking heb ben op hier in 't algemeen, op Heineken's Bier in het bizon- der en verder op alles wat der brouwerij is. Maar voor het overige: vraag maar raak. Vraag: Reeds tweemaal hebben wij iets gelezen over de verbouwing van het kantoor te Rotterdam. Kan er nu ook nog een derde maal van af om ons te vertellen hoe het geworden is en wie er zitten? Antwoord: Inderdaad kan dat en het lijkt ons het beste om enkele interieurfoto's het verhaal te laten doen. Op deze nieuwe verdieping van het Rotterdamse kantoor vonden de Ex port afdeling, de Centrale Magazijn administratie en een deel van de Boek houding een nieuw en ruim onderko men waar het licht door de vele en grote vensters in ruime mate kan binnen vallen. Op de eerste foto ziet U het nieuwe kantoor van Export, op de tweede de kantoorlokalen waar de Boekhouding zo lang op heeft moeten wachten en de derde foto toont U de ruime en brede gang, die de representatieve entree vormt voor de bewoners van de derde verdieping. De dierentuin... zó bij de hand Hoe Nederlandse familienamen zijn ont staan werd besproken in een radio-pro gramma van de A.V.R.O. en diverse personeelsleden zagen hun naam reeds be handeld. In dit verband heeft een perso neelslid eens nagegaan hoevelen van onze Rotterdamse brouwerij hun naam afleiden van bepaalde dieren. Hij kwam tot het volgende resultaat: Beer (2 X). Kievit (2 X). Valk, Arend, Haan, Kip, Kraai, Otte(r), Pauw, Snoek, Vink, Vogel, Vos, Wezel, Zwaan, Kat(s), Leeuw(en), Mol, Uyl, Wolf(f). Een respectabel aantal. Vers van 't Vat is een blad van en voor het personeel van de Heine ken's Bierbrouwerij Mij. N.V. Het blad wordt geredigeerd door de hieronder te noemen redactie; het kan echter slechts bestaan door de medewerking van alle leden van het personeel. Zendt allen Uw bij dragen naar de onderstaande redactie-adressen; doet dit onbe schroomd. De redactie behoudt zich het recht voor artikelen te bekorten of zo nodig om te werken. Zo veel mogelijk zal dit geschieden in over leg met de inzender. De redactie: Mr K. L. BEI JEN*) Drs J. GOMBERT Mr E. C. KETTNF.R G. E. KLEINGELD J. G. TIMMER R. VESTERGAARD**) J. J. WOLFF J. VAN DER ZWAAL Redactieadres te Amsterdam. Redactieadres te Rotterdam. De fotograaf Nikola Drakulic uit Soerabaja maakte in onze brouwerij aldaar de foto voor onze voorpagina. Een anoniem Indonesisch meisje, werkzaam in de bottelarij, ernstig, rustigplichtsgetrouw. „Schoonheid in de arbeid" zouden we deze foto kunnen noemen. Eén van de duizenden medewerkers en medewerksters uit ons wereldomvat tende bedrijf; een lieftallige schakel in het grote geheel dat ,JHeineken" heet.

Vers van 't Vat | 1955 | | pagina 2