Nederland N.V., terwijl de naam van de oorspronkelijke vennootschap Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. is gewijzigd in N.V. Gemeenschappelijk Bezit 'Heineken's Brouwerijen Nederland N.V.'. De structuurwijziging is op i October 1965 doorgevoerd. Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. zet het gezamenlijke bedrijf van de oorspronkelijke vennootschappen voort. Aan het einde van het afgelopen boekjaar werd voorts overgegaan tot het concen treren van het onroerend goed in de commerciële sector, eigendom van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., in een aparte vennootschap. Daarvoor werd gebruik gemaakt van Heineken's Exploitatie Maatschappij 'De Hooiberg' N.V. De nieuwe werkzaamheden van laatstgenoemde vennootschap op het terrein van beheer en exploitatie van onroerend goed maakten een uitbreiding van de statutaire doel omschrijving noodzakelijk. Bij deze statutenwijziging werd tevens de naam van de vennootschap gewijzigd in Heineken Exploitatie Maatschappij N.V. De bovenomschreven wijzigingen in de concernstructuur hebben direct en indirect aanleiding gegeven tot een aantal mutaties in de besturende colleges van de tot het concern behorende vennootschappen. Aangezien in de nieuwe structuur N.V. Gemeenschappelijk Bezit 'Heineken's Brouwerijen Nederland N.V.' in feite dezelfde positie inneemt ten opzichte van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. als in de oude structuur Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V. innam, te weten die van houdstermaatschappij van aandelen, werden raad van commissarissen en bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. eveneens als zodanig benoemd bij Gemeenschappelijk Bezit. De heer J. van der Werf werd benoemd tot directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Dientengevolge werd hem ontslag verleend als directeur van Heineken Internationaal N.V. en Heineken Technisch Beheer N.V. Tot directeur van Heineken Internationaal N.V. werd benoemd Drs J. A. Klomp. Wegens het bereiken van de statutaire leeftijdsgrens trad de heer T. Diekema ultimo december 1965 af als directeur van Heineken Exploitatie Maatschappij N.V. De heer K. W. Berkemeier werd benoemd tot directeur van Heineken Exploitatie Maat schappij N.V. Bovenstaande benoemingen zijn, ingaande 1 October 1965, formeel geschied in daartoe gehouden buitengewone algemene vergaderingen van aandeelhouders van de respectieve vennootschappen. Voorts werd per 1 januari 1966 tot directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. benoemd Mr C. van Lookeren Campagne. Rest ons te vermelden dat de heer C. W. van de Griendt, directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., het concern overeenkomstig zijn verzoek per het einde van het afgelopen boekjaar heeft verlaten. Hij is benoemd tot president-directeur van Zwanenberg's Fabrieken N.V. te Oss. Wij wensen de heer Van de Griendt veel succes in zijn nieuwe werkkring.

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 16