Inhoud nonember1SI2 8 712000 010027 Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: E.C. Bouwmeester, Anneke van de Wijngaart. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, L.M.F.W. Timmermans, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 49, 81 42 88. Bij de voorpagina: Een situatie die in de toekomst een vertrouwd beeld in de winkels zal worden: het artikel voorzien van de uniforme artikel codering, wordt bij de kassa langs de scanner gevoerd. Bij de achterpagina: Een van de illustraties die een gedeelte van het distilleerproces weergeeft op de poster "van korrel tot borrel". Colofon en inhoud van dit nummer 2 Afscheid directeur P. Kranenberg 3 Horeca Tap Service 4 Bokma graanjenever, "Van korrel tot borrel" 6 Nieuw bedrijfspand W. van der Schee B.V. Fraai glas als Amstel promotie Verhuizing Ven Groothandelscentrum Schuitema haakt in op Heineken Shop Uniforme Artikel Codering Nieuw type vrachtwagen Kelderbierinstallatie tijdens Veronica's Popnacht Parlant du vin Bowling World Cup Leven in de bouwerij Nieuws allerlei Terugblik eerste halfjaar '82 frisdrankenmarkt 10 12 12 13 17 18 20 22 24 26 In april van dit jaar is Heineken Nederland gestart met de geleidelijke invoering van de Horeca Tap Service. Hierdoor wordt een optimale kwaliteitsbewaking van bier en frisdranken voor de horeca-onderne- mer mogelijk gemaakt. Meer hierover leest u op de pagina's 4 en 5. Eind van dit jaar wordt op de Heineken en Amstel bier verpakkingen de streepjesco de ingevoerd. Voor een aantal produkten uit het frisassortiment was dit reeds gere aliseerd. Voor een compleet overzicht kunt u terecht in het speciale UAC-katern op de pagina's 13 tot en met 16. Een Bokma promotie voor de consument, vestigt d.m.v. een plaat met nostalgische tekeningen de aandacht op het feit dat de alcohol voor deze jenever uitsluitend uit granen wordt gestookt. Op de pagina's 6 en 7 een uitleg van het distilleerproces van graanalcohol. Voor het eerst wordt in Nederland de Bowling World Cup gehouden. Gastheer en organisator is de Bowling Schevenin- gen. Op de banen aan de Palace Promena de komen deelnemers uit 55 landen bijeen om de titel te bemachtigen. Achtergron den van dit voor Nederland unieke bow ling-evenement op pagina 22 en 23. 2 \l, KI I

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 2