trofee in ontvangst nemen uit handen van de heer G.T. Kleiberg, directeur algemene zaken Heineken Nederland. Reünie barcelona- GANGERS (3) Maandag 22 september is een grote groep slijters op bezoek geweest in de ont vangstruimte "De Hooiberg" van de Heineken brouwerij te Zoeterwoude. De directe aanleiding voor dit bezoek was een reis die door deze groep september/oktober vorig jaar is gemaakt naar Barcelona in Spanje. Dit "Barcelona-uitstapje" was de hoofdprijs, door veer tig slijters en hun introducée gewonnen, in een nationale slijtersactie met Amstel bier. Voor deze gelegenheid was een gedeelte van de ont vangstruimte door middel van presentaties voorzien van een Spaans sfeertje. Uiteraard was hierin het assortiment van Amstel opgenomen, maar de slijter heeft ook kennis ge maakt met de Rioja wijnen, afkomstig van de Bodegas Rioja Santiago S. A. te Haro in Spanje, die sinds kort door de Gedistilleerd en Wijn- groep in Nederland worden geïmporteerd. Om de Spaanse sfeer com pleet te maken was door de organisatoren het optreden van een echte flamenco-groep in het programma opgenomen. WERELDBRIDGE OLYMPIADE IN VALKENBURG. (4 en 5) Eind september van dit jaar is Valkenburg het decor geweest van de Wereld- bridge Olympiade. Voor dit internationale evenement kwamen deelnemers uit 59 landen naar Zuid Limburg. De openingsceremonie op 27 september bestond onder meer uit de onthulling van een wandtableau dat door Heineken aan de gemeente Valkenburg werd aange boden en dat was aangebracht op de krijtwand van de grot van Valkenburg. Daarbij was de minister van CRM, mevrouw Gardeniers, aanwezig. Zij zette als eerste haar handtekening op het tableau. JUMPING AMSTERDAM. (6) Voor de 23e maal vond tussen 6 en 9 november jongstleden het internationale concours hippique'Jumping Amsterdam" in de Rai plaats. Dit evenement, waar Heineken een van de sponsors van is, kende een veertiental rubrieken, waaronder de eerste wedstrijd van dit seizoen die meetelt voorde World Cup. Gedurende de drie dagen van Jumping" werd er een show verzorgd door de Household Cavalry (Life Guards en Horse Guards) van de koningin van Engeland. Op vrijdagavond 6 november werd de Heineken rubriek verreden. Winnaar werd de Engelsman Harvey Smith. Op de foto ziet u de heer AHHeineken met de winnende combinatie bij de prijsuitreiking. «.lurtmUMBb s.«.z7-oa.ii'«c I >2^5- v V&tkpnbur ci zncpt r»-o [rU/i*1 '7® '■«int"'1 27

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 27