Unieke ligging in Noordhollands duinreservaat Ruim een jaar geleden namen Ton en Marina Boersema restaurant Johanna's Hof over van de vorige eigenaar. Daar hebben zij nimmer spijt van gehad, want de toeloop naar het bedrijf is groot. Het restaurant is gelegen aan de Zeeweg naar Castricum aan Zee, midden in het Noordhollands duinreservaat. RESTAURANT JOHANNA'S HOF In de rubriek Horeca Onderweg laten wij ditmaal twee horeca bedrijven de revue passeren, die geëxploiteerd worden door Ton Boersema en Joop Dijkstra. De heren Boersema en Dijkstra zijn vroegere Heineken mede werkers, die later gekozen heb ben voor het zelfstandige on dernemerschap in de horeca- sector. Eerstgenoemde zocht het in het restaurantwerk, de andere richtte zich op de jeugd in zijn discotheek. Beiden hebben gemeen dat zij een deel van hun ervaring heb ben opgedaan in de periode dat zij bij het Heineken concern werkzaam waren. Wat zij tot stand gebracht heb ben kunt u lezen in de hierna volgende artikelen. Bezoekers kunnen er terecht van 9.00 tot 24.00 uur (de keuken is geopend van 11.30 tot 20.30). Het klantenbestand is rijk geschakeerd; Ton Boersema gaat daarop in: ,,ln het zomerseizoen komen hier veel toeristen; onder hen bevinden zich mensen die hun vakantie houden op de naast ons bedrijf gelegen campings Bakkum en Castricum en die bij ons ko men eten. Per jaar verwerken deze campings in to taal zo'n 35.000 mensen! Klantenkring Wij ontvangen op hoogtijdagen 15 tot 20.000 mensen; niet alleen toeristen, want wij hebben ook een grote vaste klantenkring van mensen die hier dage lijks, wekelijks of maandelijks hun rust zoeken. Ze kunnen genieten van bos, duin en zee en bij ons kunnen de be zoekers terecht voor een wandelkaart. We hebben ook veel ruiters over de vloer, want van hieruit start een 252 km lang ruiterpad. Voor de paarden hebben we stallen ter beschikking. Voorts is Johanna's Hof opgenomen in het reisschema van vele busonderne mingen, schoolreisjes en door de NS georganiseerde dagreizen. De kinderen kunnen zich naar hartelust uitleven op de twee voetbalvelden die zij hier tot hun beschikking hebben. De heer Boersema (links) wordt gefeliciteerd door districts-verkoopleider P. Wijers van Heineken ter gelegenheid van de opening in 1978. Rechts mevrouw Boersema, hun doch ter en zoon. Ook met het Rode Kruis en met bejaar dencentra hebben wij goede contacten. Als gehandicapten of bejaarden een dagtocht maken, komen ze graag hier, want het bedrijf is daar helemaal op in gesteld. Inclusief de toiletten is alles drempelloos. Dat komt mede voort uit een stukje sociale bewogenheid. Buiten het hoogseizoen verzorgen wij ook veel bruiloften, recepties, familie feestjes en personeelsavonden van be drijven. Waar ik echt trots op ben is het feit dat ik het bord „World Travel Organisations" mag voeren, hetgeen wil zeggen dat ik door alle tour-operators geschikt be vonden ben om grote gezelschappen te ontvangen. fV '4, af, m+vraBÏÏU Vl RESTAURANT JtgjT 22

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 22