I BOKMA I bokma BOKMA '"H .u^E ^neve* Slijters slaan de spijker op de kop! Op de komende Slijtersvakbeurs (2 en 3 september a.s.) in de RAI in Amsterdam slaan slijters de spijker op de kop. In de grote stand van de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland, die al geheel in het teken zal staan van de komende opening van de nieuwe behuizing van de Groep in Zoetermeer, worden slijters aan het werk gezet. Alle slijters zullen eind augustus een mailing ontvangen waarin men wordt uitgenodigd de stand van de GWN te bezoeken. Bij deze mailing is een spijker gevoegd, die meegenomen moet wor den. Slaat men in de stand de spijker op de kop dan zit men in de prijzen. Het is trouwens altijd prijs in de GWN- stand, want naast de prijsaanbiedingen is er op het gebied van gedistilleerd en wijn heel wat te zien. De cadeauverpakkingen van Bokma bij voorbeeld. Een assortiment luxe dozen, geschenkdozen en miniatuur verpakkin gen werd op basis van de nieuwe uit monstering van Bokma ontwikkeld. Een kostelijke gravure van een distillateurs voorstelling is op alle verpakkingen te rug te vinden. Ook andere gedistilleerd produkten staan in het nieuws, zoals Coebergh, Hoppe en Oso Pardo. Natuurlijk is ook Jagermeister met een actie aanwezig; het succesvolle proef- setje wordt ook dit najaar weer een best-seller. Schlehenfeuer, dat andere drankje van de fa. Mast uit Wolfenbüttel wordt speciaal in de aandacht geplaatst met proefsets en fraaie showcards. De wijnen van Wijnhandel Reuchlin hebben natuurlijk ook een goed plaatsje in de stand gekregen. Voor deze wijnen zijn speciale acties ontwikkeld, zodat slijters met een groeiend wijnassorti ment ook hier terecht kunnen. Slijters die de spijker op de kop willen slaan zijn dan ook welkom bij de Gedis tilleerd en Wijngroep Nederland op de komende Slijtersvakbeurs. SIND8182S °'*riLLA«Ü** JONGE 20

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 20