Nationale Amstel Slijtersactie Feestavond Littooy Heineken en Vrumona op Verswagen-manifestatie 'AMSTEL Heineken Veertig slijters met hun introducé(e) brengen eind september a.s. een bezoek aan de bekende Spaanse stad Barcelo na. Zij zijn de gelukkige prijswinnaars van de nationale slijtersactie die in de maanden april en mei werd gehouden. De slijters konden meedoen aan vier verschillende activiteiten: Amstel bier inkopen en tegen actieprijs de consu ment aanbieden, Amstel in display bren gen en Amstel op het schap of in de eta lage presenteren met gebruikmaking van het beschikbaar gestelde reclame materiaal. Voor ieder van de onderdelen ontving de slijter een kanskaart, zodat hij bij volle dige deelname met vier kaarten aan de prijstrekking deel kon nemen. Wanneer op zondag 30 september de groep vanaf Schiphol vertrekt, staat hen een volledig verzorgd programma te wachten. Na de landing op Barcelona Airport vertrekt het gezelschap met bus sen naar Gran Hotel R. Calderon in het hartje van de stad. Nadat de kamers zijn bekeken, wordt een stadsrondrit gemaakt, terwijl er dan tevens gelegenheid is boodschappen te doen. De dag wordt afgesloten met een Spaans diner. Na het ontbijt vertrekt de groep de volgende dag naar de berg Montserrat (onder meer bekend door de bijeenkomsten van de Spaanse Carlis- ten), van waar af men een schitterend uitzicht over de stad Barcelona en om geving heeft. Er wordt een bezoek ge bracht aan een champagnehuis en tij dens het diner van die avond wordt een flamenco-show opgevoerd. De derde en laatste dag wordt gebruikt om de laatste souveniers te kopen en de terugreis naar Nederland te beginnen. Ongetwijfeld zullen de deelnemers aan deze reis vele indrukken opdoen, waarover nog lang valt na te praten. Op de hierboven afgebeelde foto ziet u de jury, die de prijswinnaars aanwijst. V.l.n.r. de heren F. Bot (produkt mana ger) F. Steneker (hoofdredacteur Slij tersvakblad) M. P. J. van Soest (chef verkoopbevordering) en J. van 't Hof (hoofd verkoop binnendienst). In het vorige nummer van Tap en Schap heeft u een uitgebreide reportage kun nen lezen over het dubbele jubileum van de Brabantse groothandel Littooy. De directeur was 25 jaar bij het bedrijf werkzaam en de groothandel zelf be stond 60 jaar. De vele activiteiten die in dit kader ontwikkeld waren, werden af gesloten met een geweldige feestavond in ,,Het Turfschip" in Breda. Enkele fo to's hiervan willen wij u niet onthouden. SRV-groothandel Domo, in Groningen, organiseerde op 14, 15 en 16 mei een grote manifestatie, genaamd Verswa gen". Men start namelijk naast de distri butie van melkprodukten eveneens met de verkoop van kaas, vleeswaren, groenten en fruit en een assortiment zuiveltoetjes. Heineken en Vrumona wa ren op deze manifestatie aanwezig met een speciaal voor dit type beurzen ont wikkelde stand, die u op bijgaande foto ziet afgebeeld. 19

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 19