beeld van wat er zich in de rest van de discotheek afspeelt. In de bar is tevens een speciale praathoek. Aqua-cultuur De wanden langs de bar zijn onderbro ken door kleine etalages, waarin ver schillende luxe-artikelen uitgestald zijn. Een opvallend meubelstuk is de whis ky-safe, die op de bar staat en waar achter de flessen zich bevinden. Ook hier staat een weldadige plantenweelde, die de dansvloer van de overige ruimten afscheidt. Er is gebruik gemaakt van de aqua-cultuur-techniek. In het hoger gelegen gedeelte heerst een huiskamersfeer. Hier brandt de open haard en men heeft ei- prachtig uitzicht op de rivier de Geul. Eén wand trekt speciale aandacht door de meterslange glasapplicatie van de kunstenaar Eugène Laudy. Niet alleen kan de bezoeker zich uit leven op de dansvloer, er is ook een bil jart waar men zijn vaardigheid kan to nen. De Riverside Club biedt meer amusement dan alleen muziek en dans! Isolatie De verbouwing van de Riverside Club heeft ongeveer zes maanden in beslag Gedeelte van de bar, met op de achtergrond kleine etalages en de whisky-safe. men en men heeft hierbij niet alleen aandacht gehad voor de wanden, maar ook voor het plafond, waarboven de woning is gelegen. De Riverside Club, geopend van 22.00 tot 04.00 uur, kan men gerust beschouwen als een van de meest exclusieve horecabedrijven in Limburg. Ook in de bar is een weelderige plantengroei. genomen. Aan het detail is dan ook bij zondere aandacht besteed. Een belang rijke eis bij de verbouwing was dat de danszaal van het Pavilion en de disco theek samen in bedrijf moesten kunnen zijn zonder dat onderling geluidshinder kon optreden. De geluidsisolatie is dan ook met zorgvuldigheid ter hand geno- Piattegrond van Pavilion en Riverside Club. Het pavilion met de danszaal.

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 25