/i Kanskaartenactie bij Brug Bij Iveko valt u in de prijzen -own 7*3 Vrijdag 1 juni is het visseizoen in ons land geopend en zijn honderdduizen den hengelsport-enthousiastelingen op weg gegaan naar hun favoriete visstek. De levensmiddelen-organisatie Brug heeft op de hengelsport ingehaakt door, in samenwerking met Heineken, een grote kanskaartenactie met Heineken bier te houden in de laatste twee weken van mei. Het thema van de folder voor die periode was recreatie in het alge meen en hengelsport in het bijzonder. Als „lokaas", om in hengelsport termen te spreken, fungeerde de alom bekende schrijver van hengelsportboeken en ex pert bij uitstek, Jan Schreiner. Hij schreef, exclusief voor Heineken en Brug, een verhaal over de vangst van brasem en voorn en gaf hierin nuttige tips voor een succesvolle vangst. De detaillisten die Heineken bier bij een van de 35 verschillende Brug-vestigin- gen kopen, ontvingen bij iedere drie kratten en/of trays 'n gratis kanskaart waarmee een van de vele hengelsport- prijzen kon worden gewonnen. Als hoofdprijzen waren twee reizen voor twee personen naar het hengelsport- land bij uitstek, Ierland, beschikbaar en tientallen andere prijzen als werphen gels, vaste hengels en hengelsportboe ken. Gezien het succesvolle verloop van deze activiteit is de conclusie gerecht vaardigd dat van de anderhalf miljoen sportvissers in ons land er velen klant zijn van één van de groothandelsbedrij ven van de Brug-organisatie. Jan Schreiner, sportvisser èn schrijver van tientallen hengelsportboeken in actie tijdens zijn favoriete sport. In de eerste veertien dagen van mei werd door de Iveko-organisatie op een leuke wijze ingehaakt op de belangstel ling die er is voor allerlei spelletjes zoals puzzelen, rebussen oplossen en zovoort. Bij iedere krat Heineken bier ontving de consument van de lveko-de- taillist een deelnemerskaart. Op de linkerzijde van deze kaart was een rebus afgebeeld die moest worden opgelost en de consument moest de zin afmaken: ,,lk koop Heineken bier in halve liter flessen omdat..." De rechter zijde van de deelnemerskaart bestond uit een antwoordkaart waarop de oplos sing van de rebus en de afgemaakte zin moesten worden ingevuld. Na inzending werd dan meegedongen naar een van de honderden prijzen die voor de goede inzendingen beschikbaar waren, zoals: tinnen, verzilverde en Delftsblauwe bierpullen en luxe ope ners. 20

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 20