É2B33TUNNELBIEI Jaarlijkse kerstcross voor politie-atleten Reeds jaren organiseert de politie- sportvereniging De Cloese van de politieopleidings- school te Lochem in decem ber een kerstcross, een atletiekevenement, waaraan door enkele honderden poli tiemensen (mannen en vrou wen) uit het hele land wordt deelgenomen. En elk jaar zijn het er meer. De dag van deze traditionele kerstcross fun geert tevens als een soort reünie, die de deelnemers de gelegenheid geeft elkaar ook buiten de sport te ontmoeten. De verschillende onderdelen van de cross, die vorig jaar op 21 december werd gehou den, telden in totaal ongeveer vierhonderd atleten, van wie de veertig deelnemers in de A-klasse (de cracks) een par cours van 8 km liepen. In de B-klasse (afstand 6 km) had den zich maar liefst tweehon derd gegadigden opgegeven. De dames en de veteranen (56 deelnemers totaal) liepen gezamenlijk de 4 km afstand. Daarna begonnen 250 spor- tievelingen (onder wie zich ook een groot aantal burgers bevond) aan de 6 km lange prestatietocht. Sommige at leten namen zowel aan een wedstrijd als aan de presta tietocht deel. De weers omstandigheden waren uit stekend en de licht berijpte, heuvelachtige omgeving van de politieschool vormde een schitterend decor voor deze jaarlijkse kerstcross. Amstel was, dank zij de goe de zorgen van onze onver moeibare reclame-service man J. N. Nijenhuis bij dit evenement nadrukkelijk aan wezig. Op foto 8 ziet u de leerlingen van klas no. 81 van de huidige (éénjarige, theo retische) opleiding. 8 Kijk Hem is de werktitel die het project van de realisatie van de Hemspoortunnel heeft meegekregen. De Hemspoortunnel is de spoorverbinding met Zaan dam en Amsterdam. Aange zien dit project onlangs is ge realiseerd, bracht minister D. S. Tuijnman van Verkeer en Waterstaat op 11 januari een werkbezoek aan Kijk Hem. Ter gelegenheid hiervan overhandigde minister Tuijn man in het diepste punt van de tunnel op 27 meter onder de waterspiegel het door Heineken aangeboden Tun nelbier aan de betrokkenen. Op foto 3 ziet u v.l.n.r. minis ter Tuijnman, de commissaris van de Koningin in Noord- Holland drs. R. J. de Wit en de burgemeester van Zaanstad, de heer R. Laan. 's Middags werd dit tunnel bier op de gezondheid van Kijk Hem gedronken in de speciaal daarvoor ingerichte Tunnelbar (foto 4). Paardenmarkt in Hedel Eén keer per jaar wordt er in het plaatsje Hedel een grote paardenmarkt gehouden (fo to 5 en 6). Dit jaar vond deze plaats op 6 november jl. Dui zenden paardenliefhebbers 3 uit het hele land trekken daar dan naartoe om de edele viervoeters te gaan bekijken. Zo'n 2000 tot 2500 paarden 5 vormen ieder jaar de inzet van de markt. Het is dan ech ter niet alleen de paarden markt die het plaatsje Hedel zo gezellig maakt. Er vinden allerlei festiviteiten omheen plaats die deze dag zo haar eigen sfeer geven. Zo was er dit jaar bijvoorbeeld een ker mis in het dorp en een feest tent waar men een drankje kon gaan drinken. De tent was door drie. plaatselijke kasteleins neergezet. Ons concern zorgde voor het be nodigde reclame-materiaal. Een andere ondersteuning van de paardenmarkt was, dat er huis-aan-huis erwten soep verkocht werd. Volgend jaar zal de markt overigens nog een feestelijker entoura ge krijgen, aangezien ze dan haar 250-jarig jubileum viert! 7 Uitslag Whitbread kanskaar tenactie Op de vorig jaar september gehouden Slij tersvakbeurs werd Whitbread Pale Ale in de statiegeldloze verpakking geïntroduceerd. Bij een order van drie trays ontvingen de slijters een mi niatuuruitvoering van een Engelse dubbeldekker en een kanskaart voor een geheel verzorgd weekend naar Lon den voor twee personen. De gelukkige winnaar de heer B. P. M. Holtkamp, Plein 30, Wateringen heeft zijn prijs in middels in ontvangst geno men. Twintig troostprijswin naars ontvingen een lp met originele Engelse muziek. Op foto 7 ziet u de jury, v.l.n.r. bestaande uit de heren A. van de Heyde (verkoopbevorde- 6 ring Heineken), M. Egeler (product management), F. Steneker (Slijtersvakblad) en M. P. J. van Soest (eveneens verkoopbevordering). 27

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 27