Toekomst Huisdrukkerij Administratie Transport Enthousiasme Overzichtsfoto van het nieuwe pand, met rechts een AL-MARKT. Hamers Beckers B.V. heeft voor dit jaar een omzetverwachting van 32 miljoen gulden, die tot stand moet komen in de regio van de totale provincie Limburg. Hoewel men zich realiseert dat groei na tuurlijk gepaard gaat met vaak hoge in vesteringen, ziet Hamers Beckers de (toekomst zonnig in. Het bedrijf acht zich in staat onderne mers met een omzet van 10.000 tot 50.000 gulden per week een volledige service te bieden. Het kan bovendien le veren op interessante condities. In het 4.500 vierkante meter grote pand heeft men onder meer de beschikking overeen huisdrukkerij. Hier worden voor de afnemers pasklare folders tegen kostprijs vervaardigd, waarmee snel en opvallend kan worden ingehaakt op al lerlei voor de consument interessante aanbiedingen. De consument staat trouwens centraal in de filosofie van het bedrijf; de voor naamste taak van het vijf man sterke verkoopapparaat bestaat dan ook uit het begeleiden van de afnemers, waarbij deze filosofie gestalte krijgt. grensstreek zeker geen onbekende is. Bijna tien jaar daarna, in 1967, werd Ha mers Beckers lid van de Ster-Sio orga nisatie. In 1969 werden de eerste schreden op het pad van de zelfbedieningsgroothan del gezet, met de opening van een ZB- groothandel onder de naam AL-MARKT in Simpelveld. In 1975 kwam er een tweede vestiging in Beek. In deze bedrijven kunnen naast de detailhandel in levensmiddelen ook on dernemers uit de horeca en de institu tionele markten het voor hun bedrijven benodigde assortiment artikelen kopen. Vrije grossier De huidige directie omschrijft het bedrijf als een vrije grossier, die geïnteresseerd is in alle vormen van handel. In 1975 werd bij de traditionele groothandel be gonnen met de uitbreiding van de al be staande afdeling vleeswaren tot een complete versdienst onder de naam Si- verdi. Het assortiment bestaat nu uit vleeswa ren, salades, verschillende soorten snacks en het totale diepvriespakket. Binnen niet al te lange tijd gaat men van start met groente en fruit. Voor de administratieve begeleiding en verwerking beschikt men in het nieuwe pand over een Datapoint 5500 compu ter, die de facturering en de statistische- en financiële administratie verwerkt; men is druk doende ook de voorraad administratie in dit programma op te ne men. Het transport van de goederen gebeurt nu met een zestal vrachtwagens, waar van er één is ingericht als koel/diep vrieswagen. Vorige maand werd collega-groothandel Franken B.V. in Roermond overgeno- Het magazijn. men, en de afnemers van dit bedrijf wor den nu ook vanuit Simpelveld bevoor raad. De nog zeer energieke, 88-jarige me vrouw Hamers Beckers is nog steeds bij het bedrijf betrokken en dat typeert de werklust en het enthousiasme van de fa milie Hamers. Die werklust en dat en thousiasme zijn gericht op één zaak: sa men met de afnemer, en in beider be lang, de consument in Limburg voor zich te winnen. En dat doen ze op een geheel eigen wij ze! 15

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 15