VIDA Nationale onderwijstentoonstelling 11 W HUISHOUDBEURS 7 ■HORP*-' Op de N.O.T., die gehouden werd van 12 tot en met 15 april en op 20 en 21 april in de Jaarbeurshallen in Utrecht, was Vrumona als enige fris drankenfabrikant aanwezig. In de relatief kleine stand werd uitsluitend onze aller nieuwste frisdrankenauto maat, de kompakbar, aan het publiek gedemonstreerd. De reden hiervoor is het grote succes dat deze automaat nu reeds bij diverse scholen heeft. Er was voor deze beurs een speciale kompakbar-folder gemaakt, met daarin een in terview met de rector van het Christelijk Lyceum in Almelo, waarin de kompakbar en thousiast werd beschreven qua werking en uitmonste ring. Gezien de grote belangstel ling voor deze beurs en voor onze stand zullen wij zeker met een groter geheel op de, over twee jaar weer te hou den, N.O.T. terugkomen De Vida-automatenbeurs werd dit jaar van 12 tot en met 15 april jl. gehouden in de Beatrixhal van de Jaarbeurs in Utrecht. Evenals vorig jaar nam Vru mona, de frisdrankproducent van ons concern, deel aan deze beurs met een stand waarin de produkten in fles, blik en automaat uitgestald waren In deze stand werd, naast twee automatenwanden, ook de nieuwe kompakbar in twee verschillende uitvoeringen getoond en gedemonstreerd. Voor de kompakbar was veel belangstelling, mede gezien de praktische werking en eenvoudige bediening. Ook op deze beurs konden goede contacten gelegd worden met grote bedrijven en instel lingen die geïnteresseerd zijn in het plaatsen van frisdran kenautomaten Het bezoek aan deze beurs was niet bijzonder groot, maar door het gespeciali seerde karakter van deze „vakbeurs" van goed gehal te. INTERNATIONALE Onder het motto „gezellig heid in huis" ging op 23 april jl. de Internationale Huis houdbeurs van start. In tien dagen tijd hebben on geveer een kwart miljoen mensen een bezoek gebracht aan de Rai in Amsterdam, waar deze beurs voor de 31ste maal werd gehouden. Heineken was aanwezig met drie deelnemingen, waaron der vanzelfsprekend de be kende bierstand. Hier ontving iedereen na inlevering van een gebruikt glas gratis een schoon verpakt glas voor thuis. En belangstellenden konden in het winkeltje aan de zijkant van de stand onder andere glazen, t-shirts en barbecue-schorten kopen. Verder was er een stand met de produkten van Coebergh, in miniatuurflesjes te koop, met als nieuwtje Oso Pardo coffee liqueur. Van Olffen was voor het eerst op de Huishoudbeurs. Voor bijgangers werden in de ge legenheid gesteld (opnieuw) kennis te maken met de Bis tro-wijnen (rood, rosé en wit) en met Zwarte Kip advocaat Hiervoor stond een aantal proefglaasjes klaar. Ook dit jaar kunnen we spre ken van een gezellige, ge slaagde beurs.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 7