's Lands beste brouwers geven 's lands beste drinkers drie maanden lang elke dag kans op een droomreis Bij 's lands beste brouwers maakt u elke dag kans op een Rome. Wie mag van's lands beste brouwers naar het historische Rome? Wat moet u doen? A amstelb AM STEL Wat dacht u van een promotie, die 3 maanden lang duurt? Waarbij in die periode op elke werkdag een hoofdprijs beschikbaar wordt gesteld? Om nog maar niet te spreken van 10 poedelprijzen, die eveneens iedere werkdag worden uitgeloofd? In augustus begint het. Met pagina-overheersende advertenties in de dagbladen, die aan het begin van elke volgende campagnemaand worden herhaald. Plus nog iedere week aanvullende advertenties en radio-commercials. tg-fiS*! I 'ff Mm- .^U U kunt zo vaak meedoen als u wilt. Aari de binnenzijde van veel Amstel-doppen is tijdelijk een A gedrukt. Wie vijf van die doppen spaart, kan meedoen aan de prijsvraag en maakt kans op de dagelijkse hoofdprijs. In oktober is dat een geheel verzorgde reis voor twee personen naar Rome. Of naar keuze f 1000,- Drie maanden lang is er elke werkdag een nieuwe kans op een hoofdprijs. Bovendien zijn er elke dag nog 10 Amstel-barschorten als troostprijzen. Een deskundige jury bepaalt de winnaar van de dag-hoofdprijs en de v/innaars van de troost prijzen. Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Inzendingen blijven het eigendom van de Amstel Brouwerijen. radio-commercials U verzamelt 5 speciale Amstel-doppen die aan de binnenkant voorzien zijn van een A. U maakt de tekening hieronder af door de punten met een lijn te verbinden en u verzint een toepasselijk onderschrift van niet meer dan 10 woorden. U stuur dit formuliertje samen met de Amstel- doppen in een gesloten envelop (55 ct porto) naar Amstel Spaaractie, Postbus 2, Haarlem. Uw inzending dingt mee op de dag van binnenkomst. Mijn onderschrift: Naam: Adres: Woonplaats: Ik koop Amstel bij: L» sta» mvm suat Spaar 5 speciale Amstel-doppen met een A aan de binnenkant, haal een deelnameformulier in de winkel en doe mee aan de prijsvraag van 's lands beste brouwers. In oktober is er elke werkdag een reis voor 2 personen naar Rome te winnen. Plus elke dag nog 10 Amstel-barschorten.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 4