Seven-Up Zomer displayactie Seven-Up Jutteractie 1976 Seven-Up: Proficiat Vrumona! International Sales Award 1975 Vrumona is bekroond door The Seven -Up Company voor de bij zondere prestaties die geleverd zijn op het gebied van de verkoop en het behalen van een belanq- rijk marktaandeel. Voor hen die binnen deze maatschappij en de frisdranken industrie in zijn totaliteit werk zaam zijn, betekent de bekroning een erkenning van een prestatie niveau, dat karakteristiek is voor een elitegroep', zei Charles B Thies, president-directeur van Seven-Up International Ine Ge zien de cijfers is dit juist, want er waren maar 18 7Up bottelaars van de 180 in de wereld, die op deze wijze voor het voetlicht werden gehaald. Maar er was nog een bekroning weggelegd voor Vrumona, die eveneens afkomstig was van Seven Up. Vrumona ontving ook een prijs voor de kwaliteit van de aldaar gemaakte Seven-Up. De ze wordt toegekend na een on derzoek dat voornamelijk is qe- richt op de bottelarij zelf en van de monsters, die uit het produk- tieproces en uit de distributie kanalen zijn genomen. De bekro ning is des te meer waardevol daar de eisen bijzonder hoog zijn. Pr«**nt*<f (a Embotalla Sevan Up S A.C I F José. Mendora Argentina In racofnitioix of aupntinr «atoi ach.eventent S*v«n Up International. Inc. In de maanden juli en augustus zal beven Up bij de grootste Nederlandse supermarkten duidelijk aanwezig zijn met grote zomerse displays. Zoals uit de foto blijkt beschikken de vrumona-vertegenwoordigers voor de bouw van deze displays over nieuwe kleurrijke Seven-Up parasols, alsmede opblaasbare strandballen, schrijfbor den, mobiles en kratkaarten. Dit zomerse gebeuren zal ongetwijfeld bijdragen tot stimulering van de Seven- Up omzet in de winkel en tot verhoginq van de populariteit van Seven-Up bij de huisvrouwen. Op vrijdag 2 juli aanstaande gaat de Seven-Up Jutteractie 1976 in Callants oog van start. Tot en met 11 augustus reist de unieke Seven-Up karavaan langs 24 stranden. Op elk strand wordt de strandjutteractie gehouden en alle kinderen van 6 tot en met 12 jaar kunnen hieraan meedoen Twee weken voordat de karavaan in een bepaalde plaats komt zullen daar door een speciaal team displays wor- den geplaatst in de levensmiddelen zaken en posters op alle in het oog springende plaatsen (waaronder cam pings) worden opgehangen. Eén dag van tevoren komt de speciale Seven- Up geluidswagen (een rijdend Seven- Up blik) die de jeugd oproept om aan de Jutteractie mee te doen. Op de dag zelf verzamelen de deelne- mertjes zich om 14.00 uur op de afge sproken plaats. Daar stellen de kinderen zich op in een lange rij van de water kant tot aan de duinrand en nadat zij de Jutterpet en Jutterzak ontvangen heb ben loopt iedereen achter de Seven Up Duck (het amfibievoertuig) aan en ma ken zo een groot gedeelte van het strand schoon. Aan het eind van het Jutterstrand be vindt zich het Seven-Up Schatgraaf gebied. De verborgen schatten zijn blikjes Seven Up, met onderaan een kleurstip Elke stip betekent een prijs Het prijzenpakket is zeer ruim en bestaat uit onder meer strandballen, sjoelbak ken, tenten en voetbalspellen, terwijl de hoofdprijs een fiets is. Na afloop van de prijsuitreiking ontvan gen alle deelnemers een gratis bekertje Seven-Up.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 20