Roses viertt °atis glazen. FOUR GLAZEN ACTIE HjRpst" REUCHLIN Bourbon importeert Wyborowa wodka "'CRY STRAlf;! fiflON WHIS"1 Ter gelegenheid van het 200-jarig bestaan van de Verenigde Staten komt Four Roses Bourbon Whiskey met een zeer aantrekkelijke slijtersactie: Bij iedere fles Four Roses ontvangt de consument een prachtig whiskeyglas met speciale opdruk gratis. De actie is op 1 juni gestart en duurt zolang de voorraad strekt. De consument wordt in de winkel attent gemaakt op deze unieke aanbieding door middel van raambiljetten en schapkaarten met de tekst: „Four Roses viert 't met gratis glazen" Wijnhandel Reuchlin heeft per 1 mei jl. het importeurschap verworven van Wyborowa, een op fles geïmporteerde originele wodka. In Polen, waar wodka al sinds eeuwen de voornaamste drank is, is Wyborowa wodka het toonaangevende merk. Het vormt een stukje nationale trots die iedere Pool aanspreekt, zelfs Polen die allang niet meer in hun eigen land wonen. Wyborowa onderscheidt zich van andere wodka's door een bij uitstek zachte smaak, waar door het uitstekend puur ge dronken kan worden. Vanzelf sprekend is Wyborowa ook zeer geschikt om te mixen. In augustus zal een grote in troductie-actie voor Wyborowa gehouden worden, voorname lijk gericht op de groothandel en de slijters, die tot doel heeft een optimale distributie te be werkstelligen. De actie zal in het najaar wor den gevolgd door een consu mentenactie en het geheel zal worden ondersteund met ad vertenties in de vakbladen. Wyborowa wodka is verkrijg baar in verpakkingen van zes flessen a 0,7 liter.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 13