relatie 76 3 Voor de tweede maal werd in de Jaarbeurs van Utrecht van 7 tot en met 11 maart de beurs voor relatiegeschen ken, premiums en reclame- en toegiftartikelen gehouden. Heineken was aanwezig met een stand van Wijnhandel Reuchlin en de G.G.N., waar in een keur van geschenken met feestelijke verpakkingen in wijn en gedistilleerd uit gestald waren. Deze gelijktijdig met de Voor- jaarsbeurs gehouden ten toonstelling trok vrij veel be zoekers, van wie een groot aantal belangstelling had voor onze stand. Deze be langstelling ging dan vooral uit naar de cadeauverpakkin gen van Baron Otard cognac, Seagram whisky en niet te vergeten naar de wijnen, waaronder de merken Cou- perin, Bouchard Père Fils en Louis Sipp. Ook de bekende Coebergh- miniaturen kregen veel aan dacht. Over de resultaten van deze beurs kan nog niets verteld worden. Voor veel be drijven is het nog te vroeg in het jaar om al te beslissen over de aard van het ge schenk. Maar ook gezien de resulta ten van vorig jaar kunnen we in ieder geval zeggen dat veel mensen rond de jaarwisse ling met een of meer van onze produkten bedacht worden De 22ste B B B., internatio nale vakbeurs voor grootver bruik: horeca, ziekenhuizen, instellingen en bedrijfskanti nes, werd dit jaar van 13 tot en met 18 maart in de Eurohal te Maastricht gehouden. Ongeveer 170 exposanten uit gemiddeld vijf landen nemen jaarlijks deel aan deze beurs. Onder de deelnemers bevond zich ook Heineken, met een gecombineerde bier-, fris-, wijn- en gedistilleerdstand. De verschillende produkten werden op opvallende wijze gepresenteerd en dit heeft zeker bijgedragen tot het aantal bezoekers en kopers dat in onze stand geweest is. Een aparte plaats in de stand was voor de frisdrankauto maten ingeruimd, die op deze beurs altijd veel aandacht krijgen. De B.B.B. is in de 22 jaar van haar bestaan de oudste en is uitgegroeid tot een van de grootste vakbeurzen op dit gebied in Nederland. In Zuidlaren ging op 9 fe bruari jl. de Horesca van start. In vier dagen tijd brachten ongeveer 28.000 mensen een bezoek aan de Prins Bern- hardhoeve, waar deze beurs voor de 16e maal werd ge houden. In de gezellig inge richte Heineken stand wer den goede zaken gedaan. Er waren verscheidene gun stige beursaanbiedingen. Bij aankoop van een pakket, waarin waren opgenomen jonge Hoppe/Bokma, Hoppe Vieux en Coebergh, werd een flinke korting gegeven én een zilveren tienguldenstuk; bij 12 flessen Hoppe likeuren kreeg de koper een doos li keurbonbons cadeau en ver der ontving men bij verschil lende produkten gratis een aantal glazen.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 3