Allerlei - 4' Uflr* l AMSTELBI l „Technisch" carnaval. De HTS-A aan de Amsterdamse Europaboulevard heeft al een aantal jaren een eigen carna valsfeest. Op 21 februari werd het, op Latijns-Amerikaanse wijze, voor de vijfde maal ge vierd. Ruim duizend mensen dansten en hosten op de uit bundige muziek van onder meer Ritmo Caliente, de Pride of Texas en Los Rumberos (fo to 1). Voor hongerige liefhebbers werden Zuidamerikaanse ge rechten geserveerd, waaron der overheerlijke paella. De Buitenveldertse carnavalsver eniging „De Bokkenbekken" zette het geheel nog eens extra luister bij, niet het minst door de verkiezing van Miss Carna val) '76. Elke dorst werd gelest met Heineken bier, Pepsi-Cola of een van de andere concern- produkten. Carnaval in Zeist. De carna valsviering, die in een aantal steden „boven de rivieren" reeds vaste voet heeft gekre gen, vindt in steeds meer plaatsen navolging. Zo ook in Zeist. Om „het feest van de zotheid" meer bekendheid te geven bezocht Zijne Dorstlus- tige Hoogheid Prins Godfried met zijn gevolg op vrijdag avond 6 februari de plaatselijke vestiging van Vroom Drees- mann. Na de ontvangst in het souterrain volgde een „op waartse" carnavalsrondgang door het warenhuis, die ein digde in de vrolijk versierde lunchroom, waar de stemmen gesmeerd werden met Heine ken bier (foto 2). Ons merk was verder aanwezig met een fees telijke display in de levensmid delenafdeling en een carnavals etalage naast de hoofdin gang. Rotterdam alaaf! Ook in de Maasstad wordt de laatste ja ren veel gedaan om het carna val populair te maken. Het zal nog wel even duren voor men kan wedijveren met steden „beneden de Moerdijk", maar.... het begin is er. Dit jaar had de stad Rotterdam haar eerste echte Prins Carna val. Op foto 3 ziet u hem, als Prins Hugo I, op weg in onze rijdende feestton voor zijn eerste officiële bezoek aan burgemeester André van der Louw. Opnieuw vormde zaterdag AMSV» I AMSTeL BI 1 AMSTELBI ER O

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 28