XS5B9 HEINEKEN 0P DE CAMPING 0 CAMPING- Qb ACTIVITEITEN HEINEKEN SHOW "IK ZIE EEN STER" 16 WMSTEl vakantie- of weekendplaatsje te komen. Opvallend is dat de Nederlandse kampeerder graag ook mobiel wil blijven. Ruim 75 procent maakt gebruik van tent of caravan en is dus in staat tussentijds te verhuizen. Dat de auto als vervoermiddel favoriet is zal u niet vreemd voorkomen. Een ander voorbeeld. Watersport is in vrijwel ons gehele land goed mogelijk. Maar zeilers zullen u in negen van de tien gevallen als de fijnste provincie voor hun sport Friesland aanwijzen. Inventarisatie van de kampeeraccommodatie in ons land laat verder nog zien dat concentratie van campingbedrijven duidelijk plaatsvindt in bepaalde gebieden. De Veluwe is hier duidelijk koploper, direct gevolgd door de Noordzeebadplaatsen en de Waddeneilanden. Kijken naar de recreatiemarkt betekent, kijken naar een grote markt Een grote markt, gerekend naar het aantal mensen dat erbij betrokken is. Een grote markt in goederen en geld Maar bovendien een markt met een snel stijgende vraag naar mogelijkheden om goed te recreëren. Kortom een markt met vele kansen voor u. Heineken wil u daarbij graag helpen. Met goede adviezen Met daadwerkelijke steun en met grote, alombekende merken. In de komende zomermaanden gaat Heineken letterlijk en figuurlijk ,,van start" op een 50-tal campingbedrijven. Van start met de Heineken miniraces. Vele van onze lezers zullen zich ongetwijfeld het succes van de Heineken miniraces in 1968 nog herinneren. Een oude traditie dus, die opnieuw wordt ingevoerd. Bij Carrera in Duitsland, de bekende fabrikant van technisch speelgoed, is een demontabele racebaan gebouwd met een oppervlakte van maar liefst 20 vierkante meter. Op vier banen (tracks) zullen de coureurs gaan strijden om de eerste plaats. En om aantrekkelijke prijzen. Racen met automerken als Porsche, Ferrari en Ford Lotus. Compleet op schaal 1 24 kan de verwachting worden uitgesproken dat de Heineken miniraces een ongetwijfeld „goede start" te wachten staat. Belangstellenden kunnen informatie over de miniraces verkrijgen via onze vertegenwoordigers. Enkele voorbeelden van verkoopbevorderende displays waarmee u uw afnemers van dienst nagebouwd. Met verwisselbare banden en in staat topsnelheden van 90 kilometer per uur te behalen! De baan zal door medewerkers van Heineken Verkoopbevordering worden opgebouwd in de kantine van de campingbedrijven. De wedstrijdleiding en de presentatie zijn in handen van onze vertegenwoordigers ter plaatse. Enkele weken voor het evenement plaatsvindt, zal door middel van affiches de datum en de plaats van de races op de camping worden bekendgemaakt. De coureurs in spe kunnen tegen inlevering van vijf Heineken kroonkurken of vijf Vrumona doppen (Pepsi-Cola, Sisi en/of Royal Club) op de dag van de races een startlicentie krijgen bij de wedstrijdleider Gereden zal worden in een juniorenklassement (10 tot 16 jaar) en een seniorenklassement (16 jaar en ouder). De juniorenraces worden van twee tot half vijf 's middags verreden. De senioren komen 's avonds om acht uur aan de start, waarbij de finale omstreeks half elf wordt verwacht. In ieder klassement zijn leuke prijzen beschikbaar. Gereden wordt in een eerste ronde, een halve finale en een finale. De eerste-prijswinnaar ontvangt bovendien een herinneringsvaantje. Gezien de reeds opgedane ervaringen Naast het houden van de miniraces zal een avondvullend en gevarieerd programma worden gepresenteerd onder de naam „Ik zie een ster". De gastvrouw voor deze avonden is Lydia Oosthoek de cabaretière, vooral bekend uit het cabaret van wijlen Tom Manders. Zij zal met de muzikale steun van het trio Limited en de zangeres Sonja een programma met vaart en variatie gaan presenteren Wij noemen u enige onderdelen van dit programma: Bingo, komische cabaret-act, dia-act, vele liedjes en tot slot de gelegenheid tot het maken van een dansje. In de kantines van een dertigtal campings door het hele land zal deze ster-avond voor de bezoekers ongetwijfeld een stralende gebeurtenis zijn.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 16