BOKMA kwartjesregen Gefeliciteerd met uw 1853 kwartjes meneer Heezen. HEINEKEN NEDERLAND B.V TECHNISCHE DIENST FINALE NATIONALE BIERTAP WEDSTRIJDEN 1976 TECHN. istand. acten iwd of srzijds t een imaal n zijn /lakte r ook J. op- iment jedis- teerd naast 5 bar k een suc- jaar, s be- in te ek T- >rten, n ko- rvoor De heer Blankendaal duidelijk blij met zijn overwinning Tijdens de Horecava werd zoals gebruikelijk de finale van de na tionale biertapwedstrijden ge houden Bijna alle ereplaatsen werden door onze afnemers in genomen. De heer C. J. Blankendaal van café De Waag uit Alkmaar tapte het beste pilsje bij de eenmans zaken. Tweede werd de heer T. Luikel van café Ger in Haarlem en de derde prijs ging naar de heer R A. J. M Bierlaagh van café/ bar De Hoanebieter in Gronin gen Bij de teams was de tweede prijs voor de heer en mevrouw J.enM. J Paulissen van café-slijterij Jan Paulissen uit Stein. De heren A. Mous en J. Roza van café/bar de Paerssjtal uit Linne tapten zich naar de derde plaats. U had 't juist meneer Heezen, Dorpsdijk 248, Rhoon. Er zaten inderdaad 1853 kwartjes in die extra grote fles Bokma op de Horecava. Nogmaals gefeliciteerd met uw hoofdprijs in Bokma's Kwartjesregen. Voor de verliezers willen we nog even de tweede mogelijkheid om kwartjes te verdienen aanstippen. Zoals u weet zijn er schenkjenevers en vraagjenevers. Bokma is de vraag- jenever. En daar kunt u dus rustig'n kwartje meer voorvragen. Een kwartje extra winst per glaasje. Of wel f 7,- per fles. Ronde fles wel te verstaan. Speciaal gemaakt voor uw steek gaten. Per slot smaakt Bokma gekoeld op z'n best. Met Bokma kwartjes méér. Een ander nieuwtje was de kleine 'studio' en een niet veel grotere 'afwerkcentrale'. Liefhebbers konden zich la ten portretteren en enige tijd later hun foto, in een kalender verwerkt, afhalen. Het geheel was een onderdeel van de kalenderactie, die eind vorig jaar in de horecasector ge houden werd. De pub, aan het einde van het terras, was veranderd in een bierproeflokaal, waar de overige bieren uit ons assor timent getapt of geschonken werden. Behalve onze commerciële afdeling horeca waren ook enkele andere diensten, zoals het bouwbureau en de commercieel technische dienst vertegenwoordigd. Met de collega's, die vóór, tij dens en na de 'Vierdaagse van de RAI' hun beste beentje hebben voorgezet, mogen we met tevredenheid op deze 20ste Horecava terugzien. Voor onze afnemers gold (en geldt): Tot uw dienst met onze technische dienst! Het bierproeflokaal, waar de overige bieren uit ons assorti ment getapt of geschonken wer den. Op de Horecava liet Bokma zijn kwartjesregen los. Een actie, die zeer veel belangstelling trok en de aandacht van de beurs bezoekers op twee belangrijke Bokma-voordelen vestigde. Ten eerste dat Bokma een vraagjenever is, waarvoor in de horeca best een kwartje meer gevraagd kan worden; een kwartje meer dan voor de gewone schenkjenevers. Het tweede voordeel is, dat Bokma zijn voortreffelijke produkt ook in handige ronde flessen levert. Deze flessen zijn speciaal gemaakt voor de horeca en passen precies in de steekgaten van het buffet, zodat Bokma heerlijk koel geserveerd kan wor den. Om dit nogmaals onder de aandacht te brengen, werd de kwartjesregen gelanceerd. Een wedstrijd waarbij de Horeca- vabezoekers moesten raden hoeveel kwartjes er in één spe ciale ronde fles gingen. Ruim 6.000 oplossingen kwamen binnen. Het juiste aantal was 1853 kwartjes en de gelukkige winnaar werd de heer H. Hee zen. Dorpsdijk 248 in Rhoon.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 5