HEINEKEN OP DE 20ste HORECAVA fOUPERIN ArrMvf.vA^' brtn-MfrpT, KALENDKR ind. IUR> van U «If ft 35. enerzijds zakelijke contacten worden gelegd, hernieuwd of verstevigd en waar anderzijds Heineken het zich tot een voorrecht rekent eenmaal per jaar de gastheer van zijn afnemers te zijn. In onze stand (oppervlakte 1000 m2) was deze keer ook Wijnhandel Reuchlin B.V. op genomen. Het assortiment wijnen en buitenlands gedis tilleerd werd gepresenteerd in een bodega met daarnaast een speciale Four Roses bar Voor het eerst was er ook een Heineken shop. Na de suc cesvolle verkoop, vorig jaar, van de Heinekenstof was be sloten een winkeltje in te richten waar het publiek T- shirts, barbecueschorten, glazen en dergelijke kon ko pen. De animo daarvoor bleek groot te zijn. Amsterdam, 5 tot en met 8 ja nuari 1976, RAI-gebouw, Ho recavakbeurs. In de twintig jaar van zijn bestaan heeft de Horecava zich ontwikkeld tot een van de belangrijkste vakbeurzen die op dit gebied in West-Eu ropa worden georganiseerd. Het begon destijds in de oude RAI aan de Ferdinand Bol straat met een beursje voor caféhouders en restaura teurs. Nu is de Horecava een internationale vakbeurs, waarvoor alle hallen van de (nieuwe) RAI in gebruik zijn. De belangstelling van de zijde van handel en industrie is zo groot, dat er wat de deelne mers betreft, vorig jaar zelfs een wachtlijst bestond. In de verschillende hallen waren dit jaar bijna 390 deel nemers ondergebracht. Van die deelnemers kwamen er Klantenservice in de Heineken shop. Het front van onze concernstand tien uit West-Duitsland, vijf uit België, een uit Italië en, in een gezamenlijke inzending, ne gentien uit Engeland. In to taal werden er produkten uit meer dan veertig landen ge presenteerd. Evenals vorige jaren was ons concern vertegenwoordigd met een grote stand, waar De bodega van Reuchlin; links de ingang van de Four Roses bar. Foto van het maken van een foto E.en kalender (zie midden boven) met het eigen portret nog dezelf de dag gereed!

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 4