13 15 MASTEL AMSTEI BIER J 336 werkt xploi- Och- n VI- kort s 180 9 fe- rrhui- )and, een zaak, elijke m de men, nd in hun r op. met iord- ;om- euse nent Toto den- bar- /oor van de nem kjes De Amstel wielerploeg 1976. De Amstel wielerploeg 1976 (zie foto 12) met links op de voorgrond Herman Krott, de ploegleider en rechts mecani cien Jan Spenkelink en soig- neur Cees Dekkers. De opna me werd gemaakt vlak voor de traditionele Amstel Wieier- lunch, die jaarlijks in de Gijs- breghtkelder van onze vesti ging aan de Mauritskade wordt gehouden. De top van de va derlandse wielerwereld, even als de sportpers, zijn daarbij aanwezig. De Amstelrenners hebben het afgelopen seizoen het hoge aantal van 112 overwinningen behaald, waaronder het mer- kenkampioenschap 1975 te Rotterdam. Zij verschenen eni ge honderden malen aan de start in Nederland, maar weer den zich ook geducht in Enge land, West-Duitsland, Frank rijk, Italië, Spanje, Oostenrijk, Tsjechoslowakije en uiteraard vele malen in het wielerland België. It tydlik Regear van het 323 Squadron. Elk jaar bedenkt het 323 squadron van de lucht basis Leeuwarden iets spe ciaals en vorig jaar was dat het overnemen (voor een dag) van het bewind ,,fan it Freije Fryslan". Deze heuglijke gebeurtenis werd gevierd in het stadhuis van Leeuwarden, in de kamer van de burgemeester. Natuur lijk werd er die dag heel wat geproost; op foto 13 heffen de tijdelijke bewindslieden hun glaasje Bokma. Amstel-Goldrace telt mee voor de Super Prestige Pernod. Tij dens een onlangs in Parijs ge houden persconferentie werd bekendgemaakt, dat de Am stel-Goldrace in 1976 zal mee tellen voor de Super Prestige Pernod wielerprijs, die de win naar aan het eind van het sei zoen een bedrag oplevert van 21.000. Daarnaast zal de Amstel-Goldrace ook punten opleveren voor twee andere Pernod trofeeën. Enige andere bekende wieier- evenementen, die ook meetel- Beste display bij Kroon super markt in Amsterdam-noord. In aansluiting op de landelijke bierpullenactie organiseerde Heineken in de periode van 24 november tot en met 5 decem ber 1975 een St.-Nicolaas dis playwedstrijd voor de leden van Kroon groothandel Klaver in Alkmaar. In totaal hebben 64 winkeliers op deze actie ingehaakt. De eerste prijs, een draagbare te levisie, is uiteindelijk terecht gekomen bij de heer C. van Kouwen van Kroon supermarkt in Amsterdam-noord. Op foto 15 van links naar rechts de heren J. Robert, chef ver koop van Klaver, C. van Kou wen en M. Geel, groothandel vertegenwoordiger van Heine ken. len, zijn het wereldkampioen schap, Parijs-Roubaix, Mi- laan-San Remo, de Waalse Pijl, Luik-Bastenaken-Luik, evenals de etappewedstrijden de Tour de France, de Ronde van Italië, de Ronde van Spanje en Pa- rijs-Nice. Op foto 14 de vertegenwoordi ger van de firma Pernod in Ne derland, de heer P. M. Romer (midden) en zijn vrouw in ge sprek met de heer J. E. M. Bruning tijdens de jaarlijkse Amstel Wielerlunch. Links de heer M. Ch. J. Eijck, Public Relations. 27

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 27