B3-displaywedstrijd. In de pe riode van 27 oktober tot en met 7 november van het vorige jaar organiseerde Vrumona bij de afnemers van Weka-Ten Have Aalten en Distributiecentrum Zeist een displaywedstrijd met B3-produkten, Deze zeer succesvolle actie resulteerde in een verhoogde spreiding in de B3-sappen en dranken bij de afnemers van Weka- Ten Have en het Distributiecentrum. Van alle afnemers werd een minimale order verwacht van vijf trays, van welke trays een display moest worden ge maakt. In totaal werden er 50 foto's van de geplaatste displays genomen, naar aan leiding waarvan de jury de prijzen verdeelde. De hoofd prijs, een draagbare zwart/wit televisie, werd gewonnen door K-markt in Raalte. Op foto 7 de uitreiking van de hoofdprijs door de Vrumona vertegenwoordiger, de heer W. Konijnenberg aan de be drijfsleider van K-markt de heer W. de Leeuw (links op de foto). Wereldduurrecord bowlen ver beterd. Op een van de banen van het Bowling centrum in Groningen, een exploitatie van Bowling Nederland B.V., werd van vrijdag 2 tot en met zondag 10 broken tot zondag 17.00 uur. Toen was hun poging ge slaagd! Luide toegejuicht en aangemoedigd gingen zij nog zestig minuten door en brach ten daarmee het nieuwe record op 56 uur (foto 8). Er werden in totaal 450 games gespeeld en het vijftal boekte een gemiddelde van 162,5 (ou de record 435 games en een gemiddelde van 155,7). Er was, ook 's nachts, veel belangstel ling. Heineken zorgde voor frisdranken, reclame (T-shirts en een spandoek) en voor een goed glas bier, waarmee uitge breid op het behalen van het record getoast werd. Op de huisbar, waarin welgeteld 336 Heineken bierblikjes verwerkt zijn. Samen met zijn broer exploi teert de heer Weijers in Och- ten, niet ver van Tiel, een VI- VO-supermarkt. Tot voor kort beschikten zij over slechts 180 m2 winkelruimte. Sinds 19 fe bruari jl. echter, na de verhui zing naar een ander pand, zwaaien zij de scepter in een nieuwe, 750 m2 grote zaak, compleet met ambachtelijke slagerij. De heer Weijers, die boven de oude zaak is blijven wonen, bouwde daar met een vriend in vier weken (uiteraard in hun vrije tijd) de blikken huisbar op. Deze vormt, 'aangekleed' met bierpullen, affiches, tekstbord jes, lampjes, toeter en gecom- pleteerd met een aantal heuse barkrukken, een apart element in zijn vrijgezellen woning, (foto 10) In zijn kennissen- en vrienden kring oogst de bierblikkenbar- bouwer veel bewondering voor zijn bijzondere staaltje van huisvlijt. Wie meer wil weten over de constructie van de bar kan hem bellen: 03444 - 1338. Eén ding, voor de lege blikjes moet men zelf zorgen... -i. foto v.l.n.r. Oliva, Maas, Bolt, Reinders en Muller (foto 9). Bierblikkenbar. Onder het motto 'Wat kun je voor crea tiefs doen met lege blikjes?' bouwde de heer A. H. Weijers onlangs een bijzonder aardige 11 Bokbier voor de OZO. Ter ge legenheid van het tienjarig bestaan ontving de Overijssel se Zieken- en Bejaardenom- roep (OZO), studio Steenwijk, eind 1975 een krat met 24 flesjes bokbier. Vertegenwoor diger S. Zijlstra overhandigde de voor het personeel bestem de krat aan de heer H. Smit, voorzitter van de Steenwijker omroep. Op foto 11, die ook in de Steenwijker Express werd ge publiceerd, van links naar rechts de heren S. Zijlstra, D. de Waard, vertegenwoordi ger, P. Hofman, districtver koopleider en H. Smit. 4 januari jl door vijf Groningse bowlers een poging gedaan het wereldduurrecord bowlen (55 uur) te verbeteren. Vrijdags om 10.00 uur begonnen, speelden Tj. Bolt, D. Maans, J. Muller, B. Oliva en W. Rein ders, elkaar aflossend, onafge-

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 26